16:18 | 28.07.15 | Նորություններ | 8683
Beeline-ը հայտարարում է օրական անսահմանափակ ինտերնետի Mega 150, Mega 300 եւ Mega 500 նոր ծառայությունների գործարկման մասին:
Beeline-ում նշել են, որ այժմ Beeline բջջային կապի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները կարող են օգտվել բջջային ինտերնետից առանց մեգաբայթային տարիֆիկացման օրավարձի դիմաց:
Mega 150 ծառայությունը Beeline բաժանորդներին հնարավորություն է տալիս օգտվել 150 մեգաբայթ ծավալով գերարագ ինտերնետից 90 դրամ օրավարձի դիմաց: Mega 300 ծառայությունը ներառում է 300 մեգաբայթ ծավալով գերարագ ինտերնետ` 150 դրամ օրավարձի դիմաց: Իսկ Mega 500 ծառայությունը 200 դրամ օրավարձի դիմաց հնարավորություն է տալիս օգտվել 500 մեգաբայթ ծավալով գերարագ ինտերնետից:
Գերարագ ինտերնետի փաթեթը սպառելուց հետո բոլոր երեք ծառայությունների համար գործում է ինտերնետի արագության սահմանափակում մինչեւ 64 Կբիտ/վրկ:
«Բջջային ինտերնետի պահանջարկն օրեցօր աճում է մեր բաժանորդների շրջանում: Հետեւելով այս միտմանը` Beeline-ն առանձնահատուկ ուշադրություն է դարձնում բջջային ինտերնետի ծառայությունների կատարելագործմանը` հանդես գալով ավելի պարզ եւ հարմար առաջարկներով: Օրական անսահմանափակ ինտերնետի երեք նոր ծառայությունները մեր բաժանորդներին հնարավորություն են ընձեռում օրավարձի դիմաց օգտվել գերարագ բջջային ինտերնետից մատչելի սակագներով»,- նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

Компания Beeline заявила о запуске новых услуг безлимитного интернета Mega 150, Mega 300 и Mega 500.
В компании отметили, что абоненты предоплатной системы мобильной связи Beeline могут воспользоваться мобильным интернетом без тарификации мегабайтов за ежедневную плату.
Услуга Mega 150 позволяет абонентам Beeline воспользоваться 150 МБ высокоскоростным интернетом за 90 драмов в день. Услуга Mega 300 включает 300 МБ высокоскоростного интернета за 150 драмов в день, а услуга Mega 500 позволяет за 200 драмов в день воспользоваться 500 МБ высокоскоростного интернета.
После использования высокоскоростного интернет-пакета для всех трех услуг действует ограничение скорости до 64 Кбит/с.
«Спрос на мобильный интернет среди наших абонентов растет с каждым днем. Следуя этой тенденции, Beeline уделяет особое внимание на совершенствование услуг мобильной связи, выступая более простыми и удобными предложениями. 3 новые услуги позволят нашим абонентам воспользоваться высокоскоростным мобильным интернетом по доступным тарифам»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.