15:32 | 27.07.15 | Նորություններ | 7189
Այժմ Beeline բջջային կապի բաժանորդները ռոումինգում գտնվելիս կարող են մուտքային, ելքային դեպի Հայաստան եւ ելքային տեղական զանգերի, ինչպես նաեւ 1 մեգաբայթ ինտերնետի համար վճարել միասնական սակագին` սկսած 50 դրամից:
«Ռոումինգ փաթեթներ» ծառայությունը գործում է Ավստրիա, Բելգիա, Բուլղարիա, Մեծ Բրիտանիա, Գերմանիա, Հունաստան, Եգիպտոս, Իսրայել, Իսպանիա, Կիպրոս, Միացյալ Արաբական Էմիրություններ, Պորտուգալիա, Թաիլանդ, Ֆրանսիա եւ Չեխիա երկրների տարածքում` նշված երկրներում ցանկացած բջջային օպերատորի ցանցին միացած Beeline բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգերի բաժանորդների համար:
«Ռոումինգ փաթեթ 50»-ը 4000 դրամ օրական վճարի դիմաց ներառում է 40 րոպե, որը բաժանորդը կարող է օգտագործել մուտքային զանգերի, ինչպես նաեւ դեպի Հայաստանի բջջային եւ տեղական ցանցեր կատարվող զանգերի համար։ Այս փաթեթը ներառում է նաեւ 40 ՄԲ ծավալով բջջային ինտերնետ: «Ռոումինգ փաթեթ 70»-ը 2100 դրամ օրական վճարի դիմաց ներառում է 15 րոպե, որը կարելի է օգտագործել մուտքային զանգերի, ինչպես նաեւ դեպի Հայաստանի բջջային եւ տեղական ցանցեր կատարվող զանգերի համար։ Փաթեթում ներառված է նաեւ 15 ՄԲ ծավալով բջջային ինտերնետ: «Ռոումինգ փաթեթ 100»-ը 1500 դրամ օրական վճարի դիմաց ներառում է 15 րոպե մուտքային զանգերի, ինչպես նաեւ դեպի Հայաստանի բջջային եւ տեղական ցանցեր կատարվող զանգերի համար:
«Արձակուրդների շրջանը շարունակվում է, իսկ Beeline-ը ռոումինգը դարձնում է պարզ եւ հարմար` առաջարկելով ավելի մատչելի սակագներ մեր բաժանորդների համար: «Ռոումինգ փաթեթների» շրջանակում առաջարկվող երեք նոր ծառայությունները մեր հաճախորդներին հնարավորություն են տալիս Եվրոպային եւ Ասիայի 15 երկրներում գտնվելիս կատարել եւ ստանալ զանգեր, ինչպես նաեւ օգտվել բջջային ինտերնետից ամենաձեռնտու եւ գրավիչ պայմաններով»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Այս անգամ մենք անցկացնում ենք «Արի գնանք» մրցույթը Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջում։ Մրցույթի շրջանակում մասնակիցները պետք է նշեն, թե ինչու կցանկանային այցելել այս կամ այն երկիր: Մրցույթի մրցանակը ճանապարհորդությունն է դեպի այն երկիր, որը երազում է այցելել հաղթող մասնակիցը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:

15:32 | 27.07.15 | News | 5739
From now on, when in roaming, Beeline subscribers will pay a single tariff starting at AMD 50 for incoming calls, outgoing calls to Armenia and outgoing local calls, as well as 1MB Internet.
“Roaming Packages” service is available for prepaid and postpaid subscribers connecting to any mobile network in Austria, Belgium, Bulgaria, great Britain, Germany, Greece, Egypt, Israel, Spain, Cyprus, United Arab Emirates, Portugal, Thailand, France and Czech Republic.
“Roaming Package 50” includes 40 minutes for daily AMD 4000. Subscribers can use the given minutes to make incoming calls as well as calls to Armenian mobile and local networks. This package also includes 50 MB Internet. “Roaming Package 70” includes 15 minutes for AMD 2100, which can be used for incoming calls as well as calls to Armenian mobile and local networks. This package also includes 15 MB Internet. “Roaming Package 100” includes 15 minutes for AMD 1500, which can be used for incoming calls as well as calls to Armenian mobile and local networks.
“The holiday season continues and Beeline makes roaming simpler and more convenient offering more affordable tariffs for our subscribers. The three new services offered in the frames of “Roaming Packages” enable subscribers to make and get calls in 15 countries in Asia and Europe as well as take advantage of mobile Internet on most beneficial and attractive terms,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“This time we hold ‘Let’s Go’ competition on Beeline Armenia’s official Facebook page. Participants should say why they want to visit this or that country. The prize is a trip to the country which the winner wants to visit,” said Beeline PR Manager Tatev Ayrumyan.