15:37 | 16.06.15 | Նորություններ | 4302
Մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը Ռուսաստան, Վրաստան, եվրոպական գրեթե բոլոր երկրներ եւ ԱՄՆ մեկնող Orange-ի բոլոր բաժանորդները բջջային ինտերնետի եւ ելքային SMS ծառայություններից կարող են օգտվել 29 դրամ սակագնով:
«Orange-ի բաժանորդներն արդեն ունեն հնարավորություն միանգամայն մատչելի 250 դրամ սակագնով օգտվել Orange-ի բոլոր ծառայություններից Orange Գոտու 23 երկրներում, որոնց թվում են Ֆրանսիան, ԱՄՆ-ն, Գերմանիան, Իտալիան, Իսպանիան, Վրաստանը, Բուլղարիան, Թուրքիան եւ այլն: Այժմ նրանք հնարավորություն ունեն կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ եւ ազատ օգտվել բջջային ինտերնետից՝ բացառիկ 29 դրամ սակագնով»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Ռուսաստանում եւս Orange-ի բաժանորդները կարող են օգտվել որակյալ ռոումինգ ծառայություններից եւ Օրանժ Արմենիայի ու MegaFon-ի ցանցեր զանգել եւ զանգ ընդունել՝ վճարելով լավագույն 29 դրամ/րոպե սակագին»,- ասված է հաղորդագրությունում:

15:37 | 16.06.15 | Новости | 5508
До 30 сентября все абоненты Orange, путешествуя в Россию, Грузию, почти все страны Европы и США, смогут пользоваться тарифом 29 драмов за мобильный интернет, исходящие звонки и СМС-сообщения.
«Абоненты Orange уже могли пользоваться всеми услугами Orange по доступному тарифу – 250 драмов – в 23 странах зоны Orange, в числе которых Франция, США, Германия, Италия, Испания, Грузия, Болгария, Турция и т.д. Теперь у них появилась возможность оставаться на связи с близкими и свободно пользоваться мобильным интернетом по эксклюзивному тарифу 29 драмов»,- сказал гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер.
«В России абоненты Orange также смогут пользоваться качественными услугами роуминга, звонить и принимать звонки в сетях Orange Armenia и MegaFon по тарифу 29 драмов за минуту»,- говорится в сообщении.