15:30 | 15.04.15 | Նորություններ | 5982
Beeline-ը վերանորոգված վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ է վերաբացել Երեւանում, Արարատում եւ Եղեգնաձորում՝ հետեւյալ հասցեներով Երեւան` Սաֆարյան 5, Արարատ` Աղբյուր Սերոբ 10, Եղեգնաձոր` Սեւակի 2/4:
«Հավատարիմ մնալով հաճախորդների սպասարկման որակի բարելավմանն ուղղված ռազմավարությանը` Beeline-ը շարունակում է գրասենյակների վերանորոգումը մայրաքաղաքում եւ մարզերում: Մենք հատկապես կարեւորում ենք սպասարկման որակի բարելավումը, ինչի շնորհիվ հաճախորդները կարող են միանալ Beeline-ին եւ օգտվել մեր պարզ ու հարմար ծառայություններից ավելի հարմարավետ պայմաններում»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

15:30 | 15.04.15 | Новости | 5979
Beeline объявляет об открытии трех, обновленных после ремонта, офисов продаж и обслуживания в Ереване, Арарате и Ехегнадзоре.
Офисы находятся по адресам: Ереван - ул. Сафаряна 5, Арарат - ул. Ахбюра Сероба 10, Ехегнадзор - ул. Севака 2/4.
«Следуя стратегии улучшения качества клиентского обслуживания, Beeline продолжает обновление офисов в столице и регионах. Мы придаем особую важность улучшению качества обслуживания, благодаря чему клиенты с еще большим комфортом могут подключиться к Beeline и пользоваться нашими простыми и удобными услугами»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Клиенты могут обращаться в новые офисы по самому широкому спектру услуг фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline. Отметим, что собственная сеть офисов обслуживания Beeline на сегодняшний день является одной из самых больших в Армении.