17:34 | 02.04.15 | Նորություններ | 4979
Մինչեւ 2015թ. մայիսի 31-ը ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կավելանա եւ կկազմի 300-ից մինչեւ 9000 դրամ: Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներին:
«Եթե բաժանորդի հաշվեկշիռը մոտ է զրոյին, իսկ տվյալ պահին հաշիվը լիցքավորելու հնարավորություն չկա, ապա մենք առաջարկում ենք օգտվել «Վստահության րոպեներ» ծառայությունից: Մենք ժամանակավորապես կլիցքավորենք հաճախորդի հաշիվը նրա դիմումի հիման վրա: Beeline-ը ոչ միայն իր հաճախորդներին առաջարկում է առավելագույնս պարզ եւ հարմար ծառայություններ, այլեւ հոգ է տանում, որպեսզի նույնիսկ հաշվի նվազագույն մնացորդի դեպքում հաճախորդները շարունակեն մնալ կապի մեջ եւ օգտվել մեր ծառայություններից»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Վստահության րոպեներ» ծառայության շրջանակում տրամադրվող գումարի չափը կախված է վերջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդի կողմից ծառայությունների համար ծախսված գումարից:
«Վստահության րոպեներ» կարելի է ստանալ ինչպես ՀՀ տարածքում, այնպես էլ ռոումինգում` հավաքելով *141# հրահանգը: Փոխանցված գումարի գործողության ժամկետը 3 օր է ՀՀ տարածքում, իսկ ռոումինգում գտնվելիս այն բաժանորդին կտրամադրվի 7 օր ժամանակահատվածով: Նշված ժամանակահատվածի ավարտից հետո «Վստահության րոպեներ»-ի գումարն ավտոմատ կերպով կգանձվի բաժանորդի հաշվեկշռից, նույնիսկ եթե հաշվի վրա միջոցներ դեռ չկան:

17:34 | 02.04.15 | Новости | 3477
До 31 мая 2015 года, сумма, предоставляемая в рамках услуги, будет увеличена и составит от 300 до 9000 драм. Услуга доступна абонентам предоплатой системы расчетов мобильной связи Beeline.
«Если баланс нашего абонента близок к нулю, а возможности пополнить счет на данный момент нет, мы предлагаем воспользоваться услугой «Доверительный платеж». По запросу клиента мы временно пополним его счет. Beeline не только предлагает максимально простые и удобные услуги своим клиентам, но и заботится о том, чтобы даже при минимальном балансе на счету, наши клиенты могли оставаться на связи и продолжать пользоваться нашими услугами»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Сумма, предоставляемая в рамках услуги «Доверительный платеж» зависит от величины расходов абонента за последние три месяца. Получить «Доверительный платеж» как на территории РА, так и в роуминге, можно, набрав команду *141#. Срок действия начисленной суммы на территории РА составляет три дня, а в роуминге - 7 дней. По истечении этого срока сумма «Доверительного платежа» будет списана со счета абонента автоматически, даже если на нем по-прежнему нет стредств. Э