16:17 | 10.02.15 | Նորություններ | 5175
Beeline-ը Արմավիրի մարզի Արմավիր քաղաքի թիվ 10 գիշերօթիկ մանկապարտեզի սաներին է նվիրել թվային սարքավորումներ՝ մուլտֆիլմերի եւ մանկական զարգացնող ծրագրերի դիտման համար:
«Beeline-ի սոցիալական ռազմավարության հիմնական առաջնահերթությունը տրվում է այն ծրագրերին, որոնք օգնում են կյանքը դարձնել ավելի լավը: Մենք ուրախ ենք այս տարին սկսել աջակցելով այն երեխաներին, որոնք ունեն դրա կարիքը: Վստահ եմ, որ այս ամենը կօգնի երեխաներին իրենց ուսման եւ զարգացման մեջ` դարձնելով նրանց կյանքն ավելի լավը: Մենք հետագայում եւս կշարունակենք նմանատիպ միջոցառումների կազմակերպումը, քանի որ երեխաները մշտապես գտնվում են մեր սոցիալական ծրագրերի ուշադրության կենտրոնում»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Շատ հաճելի է զգալ մեծ ընկերության սերն ու ուշադրությունը»,- ասել է թիվ 10 գիշերօթիկ մանկապարտեզի տնօրեն Աննա Պարոնյանը:
Գիշերօթիկ մանկապարտեզի 90 սաներից 60-ը սոցիալապես անապահով ընտանիքների եւ միայնակ մայրերի երեխաներ են։

16:17 | 10.02.15 | News | 4849
Beeline donated digital equipment for cartoon screening and children’s development programs to N10 boarding kindergarten of Armavir town of Armavir marz.
“Beeline social strategy mainly focuses on programs which change the lives for the better. We are happy to begin the year with supporting children who need it. I am sure all this will help children in studies and development improving their lives. We will continue such events in future as well, since children are always the center of attention of our social programs”, Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
“It’s very pleasant to fell the love and attention of a bit company”, said director of N10 boarding kindergarten Anna Paronyan.
60 out of 90 children of the boarding kindergarten are from socially disadvantaged families and children of single mothers.