16:17 | 10.02.15 | Նորություններ | 5175
Beeline-ը Արմավիրի մարզի Արմավիր քաղաքի թիվ 10 գիշերօթիկ մանկապարտեզի սաներին է նվիրել թվային սարքավորումներ՝ մուլտֆիլմերի եւ մանկական զարգացնող ծրագրերի դիտման համար:
«Beeline-ի սոցիալական ռազմավարության հիմնական առաջնահերթությունը տրվում է այն ծրագրերին, որոնք օգնում են կյանքը դարձնել ավելի լավը: Մենք ուրախ ենք այս տարին սկսել աջակցելով այն երեխաներին, որոնք ունեն դրա կարիքը: Վստահ եմ, որ այս ամենը կօգնի երեխաներին իրենց ուսման եւ զարգացման մեջ` դարձնելով նրանց կյանքն ավելի լավը: Մենք հետագայում եւս կշարունակենք նմանատիպ միջոցառումների կազմակերպումը, քանի որ երեխաները մշտապես գտնվում են մեր սոցիալական ծրագրերի ուշադրության կենտրոնում»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Շատ հաճելի է զգալ մեծ ընկերության սերն ու ուշադրությունը»,- ասել է թիվ 10 գիշերօթիկ մանկապարտեզի տնօրեն Աննա Պարոնյանը:
Գիշերօթիկ մանկապարտեզի 90 սաներից 60-ը սոցիալապես անապահով ընտանիքների եւ միայնակ մայրերի երեխաներ են։

16:17 | 10.02.15 | Новости | 5177
Beeline провел благотворительную акцию для воспитанников детского сада-интерната №10 города Армавира Армавирской области. В рамках акции воспитанникам детского сада была подарена мультимедийная техника для просмотра мультфильмов и детских обучающих программ.
«Основной приоритет в социальной стратегии Beeline отдан тем проектам, которые помогают изменить жизнь к лучшему. Мы рады начать этот год с поддержки тех, кто в этом действительно нуждается. Уверен, что все это поможет детям в учебе и в развитии, тем самым делая их жизнь лучше. Подобные мероприятия мы продолжим организовывать и в дальнейшем, так как, дети традиционно находятся в центре внимания нашей социальной политики»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Очень приятно чувствовать любовь и заботу большой компании. От имени персонала и детей нашего сада-интерната я выражаю огромную благодарность Beeline за этот настоящий праздник и подарок, который послужит нескольким поколениям детей нашего воспитательного учреждения»,- сказала директор сада-интерната №10 Анна Паронян.
Отметим, что среди 90 воспитанников детского сада-интерната 60 детей из социально необеспеченных семей и дети матерей-одиночек.