17:35 | 27.12.14 | Նորություններ | 4910
Տոներին ընդառաջ Orange-ն իր ձայնային ծառայությունների բաժանորդների համար պատրաստել է անակնկալ՝ նրանց հնարավորություն ընձեռելով անվճար շնորհավորել արտերկրում բնակվող հարազատներին:
Մինչեւ հունվարի 6-ը Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կարող են անվճար ակտիվացնել հատուկ փաթեթ եւ նվեր ստանալ 15 միջազգային SMS: Փաթեթն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է 0505 կարճ համարին ուղարկել SMS`տեքստում նշելով «2015» : Ակտիվացնելուց հետո փաթեթը կարելի է օգտագործել 8 օրվա ընթացքում:
«Orange-ը շարունակում է ամանորյա առաջարկները եւ ուրախ ենք այսօր մեր բաժանորդներին ներկայանալ նոր անակնկալներով»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:35 | 27.12.14 | Новости | 3638
В преддверии праздников Orange подготовил сюрприз для абонентов голосовых услуг, предоставив им возможность бесплатно поздравить близких, живущих за рубежом.
До 6 января все абоненты голосовых услуг Orange, бесплатно активизировав специальный пакет, получат возможность отправить 15 международных СМС-сообщений. Для подключения пакета необходимо отправить сообщение с текстом «2015» на короткий номер 0505. После подключения услуга будет активна в течение 8 дней.
«Orange продолжает традицию новогодних предложений, и мы рады сегодня предстать перед своими абонентами с новыми сюрпризами»,- сказал генеральный директор Orange Armenia Франсис Желибтер.