16:26 | 23.09.14 | Նորություններ | 5490
Beeline-ը լավագույնը ճանաչվեց «Կապի ոլորտի առաջատար» եւ «Օտարերկրյա Լավագույն ներդրող» անվանակարգերում
Հինգերորդ ամենամյա «Երկրները մեկ հարկի տակ»  փառատոնի եւ գործարար–համաժողովի շրջանակում Beeline-ն լավագույնը ճանաչվեց «Կապի ոլորտի առաջատար» եւ «Օտարերկրյա լավագույն ներդրող» անվանակարգերում։
Ամենամյա փառատոնն անց է կացվում «Ջի ԷՄ Ջի Մեդիա գրուպ»–ի կողմից՝ ՀՀ Էկոնոմիկայի եւ արտաքին գործերի նախարարության աջակցությամբ։
Միջոցառման նպատակն է հայ եւ օտարերկրյա գործարարների միջեւ գործարար կապերի ստեղծումը եւ զարգացումը։ Այս տարի փառատոնին մասնակցել են ավելի քան 30 երկիր, ի դեմս 90 կազմակերպության։
«Առաջին հերթին կցանկանայի շնորհակալություն հայտնել համաժողովի կազմակերպիչներին՝ Beeline-ի աշխատանքներին բարձր գնահատական տալու, ինչպես նաեւ հայ եւ օտարերկրյա ընկերությունների միջեւ գործարար կապերի զարգացման գործընթացին աջակցելու համար։ Հանդիսանալով աշխարհի խոշորագույն կապի օպերատորներից մեկի ներկայացուցիչը, որն աշխատում է 16 երկրում, մենք գիտակցում ենք գործարար երկխոսության կարեւորությունը, որը թույլ է տալիս ներդնել եւ օգտագործել լավագույն փորձը ի բարօրություն հաճախորդի, բաժանորդի եւ գնորդի։ Կցանկանայի նշել, որ առաջատար լինելը շատ պատվաբեր է, միաժամանակ խիստ պարտավորեցնող, քանի որ մենք պետք է շարունակենք անել առավելագույնը այս կոչումն արդարացնելու համար»,- նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:26 | 23.09.14 | Новости | 5471
По итогам пятого ежегодного дипломатического и бизнес форума «Страны под одной крышей» Beeline стал лучшим в двух номинациях. Компания признана «Лидером в сфере связи» и удостоилась звания лучшей в категории «Иностранный инвестор».
Ежегодный форум проводится компанией GMG Media Group при поддержке Министерства экономики и Министерства иностранных дел Армении.
В этом году участниками форума стали 90 компаний из 30 стран. Номинации присуждаются по итогам социальных опросов и голосования жюри, в которое входят представители министерств экономики и иностранных дел, мэрии Еревана, Фонда промышленного развития и Союза международных бизнес связей.
«В первую очередь хочу поблагодарить организаторов форума за высокую оценку работы Beeline и за их вклад в развитие бизнес взаимоотношений между армянскими и зарубежными компаниями. Являясь представителем одного из крупнейших операторов связи в мире, который работает в 16 странах, мы осознаем важность партнерского диалога позволяющего внедрять и использовать лучшие практики во благо клиентов, абонентов и покупателей. Хочу отметить, что быть лидером очень почетно, но это накладывает вдвойне большую ответственность, которую мы просто обязаны оправдать», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Президент Союза международных бизнес связей Мариам Манукян во время церемонии награждения отметила, что многие респонденты отдали свои голоса в пользу Beeline, в том числе, благодаря многолетним инвестициям, инициативности в сфере развития рынка связи и за неоценимый вклад в развитие отраслевых международных бизнес связей.