17:57 | 11.06.14 | Նորություններ | 5103
ԱՄՆ-ից ժամանած երիտասարդների հերթական խումբն այցելել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխամասային գրասենյակ` ընկերության պատմությանը եւ հայրենիքում գործարարության զարգացման հեռանկարներին ծանոթանալու նպատակով:
Այցի շրջանակում Հայ բարեգործական ընդհանուր միության (ՀԲԸՄ) Մանուկյան-Դեմիրճյան վարժարանի սաներից 35-ը ծանոթացել են ընկերության կառավարման մշակույթին, առաջարկվող նորարարություններին եւ շարունակաբար առաջարկվող տեխնոլոգիական զարգացած լուծումներին:
«Բիզնեսի հաջողությունը սկսվում է տնտեսության զարգացմանը նպաստելու գիտակցությունից: Դրա համար անհրաժեշտ է ունենալ ցանկություն, քրտնաջան աշխատանքի վճռականություն, հարգել օրենքը, հետեւել ազնիվ մրցակցությանը եւ հանրությանն առաջարկել նոր լուծումներ: Հայրենիքի հանդեպ սերը պետք է դրսևորվի ամենօրյա աշխատանքով, իսկ որեւէ ընկերության համար առանձնահատուկ տեղ պետք է ունենա աշխատակիցը` ամենաթանկ կապիտալը»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:57 | 11.06.14 | Новости | 4833
Очередная группа представителей армянской молодежи из США посетила головной офис компании ВиваСел-МТС для ознакомления с историей компании и перспективами развития бизнеса на исторической родине.
В рамках визита 35 воспитанников училища Манукян-Демирчян ознакомились с культурой управления, новыми предложениями и постоянно развивающимися технологическими решениями.
«Успех в бизнесе приходит после того, как осознаешь необходимость содействовать развитию экономики своей страны. Для этого необходимо иметь желание, решимость, чтить закон, следить за честной конкуренцией, а также предлагать общественности новые решения. Любовь к родине должна проявляться ежедневной работой, а для компании на особом месте должен находить каждый ее работник – главный капитал», - сказал гендиректор ВиваСел-МТС Ральф Йирикян.