17:57 | 11.06.14 | Նորություններ | 5103
ԱՄՆ-ից ժամանած երիտասարդների հերթական խումբն այցելել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխամասային գրասենյակ` ընկերության պատմությանը եւ հայրենիքում գործարարության զարգացման հեռանկարներին ծանոթանալու նպատակով:
Այցի շրջանակում Հայ բարեգործական ընդհանուր միության (ՀԲԸՄ) Մանուկյան-Դեմիրճյան վարժարանի սաներից 35-ը ծանոթացել են ընկերության կառավարման մշակույթին, առաջարկվող նորարարություններին եւ շարունակաբար առաջարկվող տեխնոլոգիական զարգացած լուծումներին:
«Բիզնեսի հաջողությունը սկսվում է տնտեսության զարգացմանը նպաստելու գիտակցությունից: Դրա համար անհրաժեշտ է ունենալ ցանկություն, քրտնաջան աշխատանքի վճռականություն, հարգել օրենքը, հետեւել ազնիվ մրցակցությանը եւ հանրությանն առաջարկել նոր լուծումներ: Հայրենիքի հանդեպ սերը պետք է դրսևորվի ամենօրյա աշխատանքով, իսկ որեւէ ընկերության համար առանձնահատուկ տեղ պետք է ունենա աշխատակիցը` ամենաթանկ կապիտալը»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:57 | 11.06.14 | News | 5086
One more group of young people from the USA arrived at VivaCell-MTS headquarters to get acquainted with the company’s history of success and the perspectives of the entrepreneurship development in their fatherland.
During their visit, 35 students of AGBU (Armenian General Benevolent Union) Manoogian-Demirdjian School had an opportunity to get acquainted with the company management culture, offered innovations and continually renewed technological solutions.
“The success of any business begins with the realization of the necessity for developing the economy. To achieve this aim you should have willingness, be ready for hard work, respect the laws, follow the rules of fair competition and offer new solutions to the society. The love towards the homeland should be expressed through daily work and employees should have a special place in any company for they are the most valuable capital,” said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.