11:21 | 08.05.14 | Նորություններ | 4782
Մայիսի 9-ի կապակցությամբ Ռոստելեկոմը ֆինանսական աջակցություն եւ օժանդակություն կցուցաբերի Երեւանում եւ մարզերում բնակվող Հայրենական Մեծ պատերազմի վետերաններին:
Ընկերության լրատվական ծառայության փոխանցմամբ, դեռ նախորդ տարվա մայիսի 9-ին Հայաստանի վետերանների միավորման խորհրդի հետ վետերաններին ուղղված աշխատանքներում աջակցության ցուցաբերման նպատակով Ռոստելեկոմը համագործակցության հուշագիր էր ստորագրել, որի շրջանակներում աջակցություն է տրամադրում վետերաններին:
«Ռոստելեկոմ-ը բարձր է գնահատում կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվության դերը հասարակության խնդիրների լուծման գործում եւ տարեցների ու պատերազմի հերոսների հիմնախնդիրների լուծմանն ուղղված մի շարք ծրագրեր է իրականացնում ամենատարբեր ոլորտներում»,- ասված է ընկերության տարածած հաղորդագրության մեջ:

11:21 | 08.05.14 | Новости | 4494
По случаю 9 мая Ростелеком окажет финансовую поддержку и помощь ветеранам Великой Отечественной войны, живущим в Ереване и районах страны.
Как сообщила пресс-служба компании, еще 9 мая прошлого года Ростелеком подписал с Советом объединения ветеранов Армении меморандум о сотрудничестве, направленный на поддержку ветеранов.
«Ростелеком высоко ценит роль корпоративной социальной ответственности в деле решения проблем общества и осуществляет ряд программ в самых различных сферах, направленных на решение проблем пожилых людей и героев войны»,- говорится в сообщении компании.