15:04 | 11.04.14 | Նորություններ | 3066
Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է ապառիկի նոր պայմաններն իր ամսական բաժանորդագրությունների օգտատերերի համար:
Այսուհետ Orange-ի Դելֆին, Թիթեռ կամ Պանտերա ամսական բաժանորդագրությունների 3000 սակագնային պլանին բաժանորդագրվելիս հաճախորդները կարող են հեռախոսասարք ձեռք բերել 0% կանխավճար, 0% միջնորդավճար եւ 12% տարեկան տոկոսադրույքով՝ սովորական 20%-ի փոխարեն:
Առաջարկը գործում է 30 000 դրամից մինչեւ 150 000 դրամ արժողությամբ հեռախոսների եւ սմարթֆոնների համար: Հաճախորդները ապառիկ գործարքները կարող են ձեւակերպել անմիջապես Orange-ի 78 խանութներից մեկում՝ ներկայացնելով անձնագիր, սոցիալական քարտ եւ տեղեկանք եկամուտների մասին՝ ըստ պահանջի: Ապառիկ վաճառքը հնարավոր է դարձել Orange-ի եւ Յունիբանկի համագործակցության շնորհիվ:
«Սմարթֆոն հեռախոսասարքերի հայկական շուկան վերջին տարիների ընթացքում զգալիորեն զարգացել է, եւ այս տիպի հեռախոսների պահանջարկը շուկայում շարունակում է աճել: Orange-ն շարժական կապի առաջին օպերատորն էր, որ սկսեց սուբսիդավորել հեռախոսասարքեր եւ Դելֆին, Թիթեռ, Պանտերա ամսական բաժանորդագրությունների 4000 եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններին բաժանորդագրվող հաճախորդներին հնարավորություն ընձեռեց հեռախոս ձեռք բերել մեկ դրամից սկսած: Ապառիկի այս նոր պայմաններն առաջարկելով՝ նպատակ ունենք  սմարթֆոն հեռախոսասարքերն առավել մատչելի ու հասանելի դարձնել հաճախորդների ավելի մեծ քանակի համար»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօերն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

15:04 | 11.04.14 | News | 2030
Orange has introduced new credit possibilities for its customers with monthly subscriptions. From now on customers subscribing to Dolphin, Butterfly and Panther 3000 tariff plans can acquire handsets by installment with 0% down payment, 0% commission and only 12% interest rate, instead of regular 20%.
The offer is valid for handsets and smartphones at price from 30 000 to 150 000 AMD.. Customers can formalize credit transactions immediately at any of 78 Orange shops, by presenting a passport, social card and income certificate upon request. Credit sale has become possible thanks to the cooperation of Orange and Unibank.
“Armenian market of smartphones has grown significantly over the past few years and the demand for these handsets continues to grow. Orange has been the first mobile operator to subsidize handsets and customers subscribing to our Dolphin, Butterfly and Panther 4000 and higher tariff plans have the possibility to acquire handsets starting at 1 AMD. By offering these new credit possibilities we aim at making smartphone handsets more affordable and available for larger number of customers”,- said Francis Gelibter, General Director of Orange Armenia.