15:15 | 09.04.14 | Նորություններ | 4692
ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտնել է ինտերնետի սակագնի նվազեցման եւ Hi-Line ծառայության «Stream» սակագնային փաթեթում կատարված փոփոխությունների մասին։
Նորացված ցանկը համալրվել է մինչեւ 4Մբ/Վ թողունակությամբ եւ 5000 դրամ ամսական վճարով նոր «Stream 4096» սակագնային փաթեթով։ «Stream 6144», «Stream 8192» и «Stream 10240» սակագնային փաթեթների ամսական բաժանորդային վճարն իջեցվել է համապատասխանաբար մինչեւ 6000, 7000 եւ 8000դրամ։
««ԱրմենՏել» ընկերությունը մշտապես իրականացնում է  խոշոր ներդրումներ ուղղված լարային ենթակառուցվածքների զարգացմանը։ Այս ներդրումներն, ինչպես նաեւ հաճախորդներին պարզ եւ հարմար լուծումներ առաջարկելու միտումը, թույլ են տալիս մեզ մնալու ոլորտի առաջատարը։ Մենք ուրախ ենք հերթական անգամ տեղեկացնել ամենապահանջված ինտերնետ հասանելիության ծառայության սակագնի իջեցման մասին»,- ասել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Hi-Line ծառայության անսահմանափակ «Stream» սակագնային փաթեթին 13 ամիս ժամանակահատվածով միանալու, ինչպես նաեւ դեպի ավելի բարձր արագություններ անցում կատարելու դեպքում ԱրմենՏել-ը բաժանորդին կտրամադրի օգտագործման Wi-Fi ADSL մոդեմ։

15:15 | 09.04.14 | Новости | 3552
АрменТел (торговая марка Beeline) снижает цены и обновляет тарифную линейку «Stream» услуги Hi-Line.
Обновленная линейка дополнена новым тарифным планом (ТП) «Stream 4096» с пропускной способностью до 4 Мб/с и ежемесячной абонентской платой в 5 000 драмов.
Ежемесячная абонентская плата ТП «Stream 6144», «Stream 8192» и «Stream 10240» снижена до 6 000, 7 000 и 8 000 драмов соответственно.
«Крупные инвестиции в развитие проводной инфраструктуры компания «АрменТел» осуществляет регулярно. Эти вложения, а также стремление предлагать клиентам простые удобные и выгодные решения, позволяют нам оставаться лидирующим провайдером в стране. Мы рады в очередной раз сообщить о снижении цен на самую востребованную услугу высокоскоростного интернет-доступа в Армении», - сказал гендиректор АрменТел Андрей Пятахин.
При подключении к тарифным планам «Stream» услуги Hi-Line сроком на 13 месяцев, а также при переходе на тарифный план, обеспечивающий большую скорость, компания «АрменТел» предоставит абонентам в пользование Wi-Fi ADSL модем.