15:05 | 28.02.14 | Նորություններ | 4538
ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) NURCARD-ի հետ համատեղ հայտարարում է բջջային կապի «ՆՈւՌ» կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին։
Նոր սակագնային փաթեթը հնարավորություն է ընձեռում MasterCard NurCard քարտապաններին օգտվել Beeline բջջային կապից եւ կուտակել բոնուսային միավորներ Նուռքարտ կուտակային ծրագրի շրջանակում:
«ՆՈւՌ» սակագնային փաթեթի  բաժանորդները յուրաքանչյուր 100 դրամի դիմաց կուտակում են 1 բոնուսային միավոր։ Կուտակված բոնուսային միավորները կարելի է փոխանակել NURCARD ծրագրի շրջանակում նախատեսված բազմաթիվ նվերներով կամ օգտագործել դրանք Beeline բջջային եւ ֆիքսված կապի ծառայությունների համար։
Սակագնային փաթեթի շրջանակում Հայաստանում Beeline բջջային ցանցի հեռախոսահամարներին ելքային  զանգի 1 րոպեի արժեքը 9.99 դրամ է։  Մնացած բոլոր տեղական ուղղություններով ՀՀ եւ ԼՂՀ բջջային եւ ֆիքսված հեռախոսահամարներին ելքային զանգերի 1 րոպեի արժեքը 24.99 դրամ է։ Մեկ ելքային SMS հաղորդագրության արժեքը բոլոր տեղական ուղղություններով 9.99 դրամ է, իսկ միջազգային ուղղություններով՝ 20 դրամ։
«ՆՈւՌ» սակագնային փաթեթի արժեքը 400 դրամ է, ընդ որում քարտի համար նախատեված ողջ գումարը փոխանցվում է բաժանորդի  հաշվեկշռին։ Միանալ կամ անցում կատարել սակագնային փաթեթին հնարավոր է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման ցանկացած գրասենյակում ներկայացնելով MasterCard NurCard բանկային քարտը եւ անձը հաստատող փաստաթուղթ։ Բոնուսային միավորները չեն գործում ռոմինգում եւ ավելացված արժեքով ծառայությունների համար։

15:05 | 28.02.14 | News | 4494
Along with NURCARD, ArmenTel (Beeline trademark) announced the launch of NUR new prepaid tariff plan.
The new tariff plan allows NURCARD customers to accumulate points within NURCARD project for the use of Beeline services.
NUR tariff plan subscribers accumulate 1 bonus point for each spent AMD 100. The accumulated points can be exchanged with a number of NURCARD project gifts or be used for Beeline mobile and landline service payments.
Within the tariff plan, the price for an outgoing call within Beeline network in Armenia will make up AMD 9.99. Subscribers will make calls to all local mobile and landline networks in Armenia and NKR at AMD 24.99. The price for outgoing SMS-messages to all numbers of Armenian and NKR mobile operators is AMD 9.99 and to all international numbers – AMD 20.
“The partnership with NURCARD is an interesting bonus project allowing customers to accumulate points by simply using Beeline services and afterward, choose gifts or pay their network expenses”, ArmenTel First Deputy General Director Meruzhan Mikayelyan stated.
NUR tariff plan SIM-card is available at AMD 400, at that the amount paid for the card is added to the subscriber’s account. To subscribe or to switch to NUR tariff plan customers should visit Beeline sales and customer service offices and present MasterCardNurCard card and ID.