16:29 | 09.08.13 | Նորություններ | 4719
ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում «Այս ամռան ամենահիշարժան ակնթարթը» խորագրով նոր ֆեյսբուքյան ֆոտոմրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթի գլխավոր հաղթողը ԱրմենՏել ընկերության կողմից կպարգեւատրվի Samsung GT-P7500 պլանշետով, իսկ եզրափակիչ փուլ անցած բոլոր մասնակիցները կստանան հետաքրքիր նվերներ, հայտնել են ընկերությունում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լուսանկարել հետաքրքիր եւ ուշագրավ ակնթարթներ նվիրված այս ամռանը եւ մինչեւ մինչեւ օգոստոսի 21-ը, ժամը 24:00-ն ներառյալ ուղարկել նկարը pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին:
Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող լուսանկարները մեկ ամբողջական ալբոմով օգոստոսի 22-ին մինչեւ ժամը 19:00-ն կհրապարակվեն Ֆեյսբուք սոցիալական ցանցի  Beeline Armenia էջում:
Այն հինգ աշխատանքի հեղինակները, ովքեր առաջինը կհավաքեն 500 քվե կանցնեն մրցույթի եզրափակիչ փուլ: Եզրափակչում հաղթող կճանաչվի այն աշխատանքի հեղինակը, որը կստանա պրոֆեսիոնալ լուսանկարիչներից կազմված հանձնաժողովի առավելագույն գնահատականը:
Հանձնաժողովը կգնահատի նկարների յուրօրինակությունը եւ արտահայտչականությունը: Մրցույթի կազմակերպիչներին առավել դուր եկած եւս երկու մասնակիցներ կստանան խրախուսական մրցանակներ:
«Հաշվի առնելով այն հանգամաքը, որ մեր մրցույթները մեծ ժողովրդականություն են վայելում մեր օգտատերերի շրջանում, մենք որոշեցինք մատուցել հերթական անակնկալը եւ հնարավորություն տալ բոլորին կիսվել մեզ հետ ամռան ուրախ եւ հետաքրքիր ակնթարթներով: Համոզված եմ, որ այս մրցույթը կպարգեւի ոչ միայն դրական լիցքեր եւ վառ տպավորություններ, այլ հնարավորություն կընձեռի շատերին դարձնել իրենց ամառը հիշարժան եւ անմոռանալի»,- նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Մրցույթն ավարտվում է օգոստոսի 30-ին. նույն օրը հաղթողների անունները եւ արդյունքները կտեղադրվեն Facebook-ի Beeline Armenia էջում:

16:29 | 09.08.13 | News | 4723
Today, ArmenTel (Beeline trademark) announced the start of a photo contest “The most unforgettable moment of this summer”, which is held on Beeline Armenia’s official page on Facebook.
The main prize is Samsung Galaxy Tab 10.1, and all the finalists will receive interesting presents, the company reported.
To take part in the contest, the participants should make a picture of interesting and amazing moments of this summer and send the photo to pr@beeline.am by 24:00, August 21. The photos meeting the contest requirements will be published on the page of Beeline Armenia by 19:00, August 22.
First 5 participants who gain 500 votes will pass on to the finals. The contest jury will estimate the originality and the expressiveness of the works and choose one photo, whose author will become the winner of the contest and win the main prize- Samsung GT-P7500. Two more participants, whose works will be chosen by the organizers of the contest, will receive prizes. The contest jury is composed of 5 professional photographers.
“Taking into consideration the fact that the contests are very popular among our users, we decided to make another surprise and allow everybody to share joyful and interesting moments with us. I believe this contest will cause not only positive emotions and impressions, but will also inspire many people to make their summer bright and unforgettable,” ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin said.
The contest will end on August 30. The results and the names of the winners will be published on Beeline Armenia’s page on Facebook.