16:29 | 09.08.13 | Նորություններ | 4719
ԱրմենՏելը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում «Այս ամռան ամենահիշարժան ակնթարթը» խորագրով նոր ֆեյսբուքյան ֆոտոմրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթի գլխավոր հաղթողը ԱրմենՏել ընկերության կողմից կպարգեւատրվի Samsung GT-P7500 պլանշետով, իսկ եզրափակիչ փուլ անցած բոլոր մասնակիցները կստանան հետաքրքիր նվերներ, հայտնել են ընկերությունում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լուսանկարել հետաքրքիր եւ ուշագրավ ակնթարթներ նվիրված այս ամռանը եւ մինչեւ մինչեւ օգոստոսի 21-ը, ժամը 24:00-ն ներառյալ ուղարկել նկարը pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին:
Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող լուսանկարները մեկ ամբողջական ալբոմով օգոստոսի 22-ին մինչեւ ժամը 19:00-ն կհրապարակվեն Ֆեյսբուք սոցիալական ցանցի  Beeline Armenia էջում:
Այն հինգ աշխատանքի հեղինակները, ովքեր առաջինը կհավաքեն 500 քվե կանցնեն մրցույթի եզրափակիչ փուլ: Եզրափակչում հաղթող կճանաչվի այն աշխատանքի հեղինակը, որը կստանա պրոֆեսիոնալ լուսանկարիչներից կազմված հանձնաժողովի առավելագույն գնահատականը:
Հանձնաժողովը կգնահատի նկարների յուրօրինակությունը եւ արտահայտչականությունը: Մրցույթի կազմակերպիչներին առավել դուր եկած եւս երկու մասնակիցներ կստանան խրախուսական մրցանակներ:
«Հաշվի առնելով այն հանգամաքը, որ մեր մրցույթները մեծ ժողովրդականություն են վայելում մեր օգտատերերի շրջանում, մենք որոշեցինք մատուցել հերթական անակնկալը եւ հնարավորություն տալ բոլորին կիսվել մեզ հետ ամռան ուրախ եւ հետաքրքիր ակնթարթներով: Համոզված եմ, որ այս մրցույթը կպարգեւի ոչ միայն դրական լիցքեր եւ վառ տպավորություններ, այլ հնարավորություն կընձեռի շատերին դարձնել իրենց ամառը հիշարժան եւ անմոռանալի»,- նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Մրցույթն ավարտվում է օգոստոսի 30-ին. նույն օրը հաղթողների անունները եւ արդյունքները կտեղադրվեն Facebook-ի Beeline Armenia էջում:

16:29 | 09.08.13 | Новости | 4715
АрменТел (торговая марка Beeline) объявил сегодня о старте конкурса фотографий «Самое незабываемое мгновение этого лета», который проводится на официальной странице Beeline Armenia в социальной сети Facebook.
Призом конкурса станет планшет Samsung Galaxy Tab 10.1, а все прошедшие в финальный тур участники получат интересные подарки, сообщили в компании.
Для участия в конкурсе необходимо сфотографировать интересные и примечательные мгновения этого лета и до 24:00 21 августа отправить фотографию на электронный адрес pr@beeline.am. Фотографии, соответствующие условиям конкурса, будут опубликованы единым альбомом на странице Beeline Armenia 22 августа до 19:00.
В финал конкурса пройдут пять участников, которые первыми наберут 500 голосов. Из этих фотографий жюри конкурса, оценивая оригинальность и выразительность работ, выберет одну работу, автор которой будет признан победителем конкурса и получит главный приз - планшет Samsung GT-P7500. Еще два участника, чьи работы больше всех понравятся организаторам конкурса, получат поощрительные призы. Жюри конкурса будет состоять из профессиональных фотографов.
«Учитывая тот факт, что конкурсы пользуются большой популярностью среди наших пользователей, мы решили сделать очередной сюрприз и дать всем возможность поделиться с нами веселыми и интересными мгновениям. Я уверен, что этот конкурс вызовет не только положительные эмоции и впечатления, но и вдохновит многих сделать свое лето ярким и незабываемым»,- отметил генеральный директор АрменТел Андрей Пятахин.
Конкурс завершится 30 августа. Результаты и имена победителей будут размещены на странице Beeline Armenia в Facebook.