14:40 | 28.04.12 | Նորություններ | 4716
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Beeline «Գարնանային ոգեշանք» վիճակախաղի հաղթողի պարգեւատրման մասին:
Պարգեւատրման պաշտոնական արարողության ժամանակ «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն «Գարնանային ոգեշանք» վիճակախաղի հաղթող Ա. Ջանջուղազյանին հանձնեց Chevrolet New Aveo ավտոմեքենայի բանալիները:
«Գարնանային ոգեշանք» վիճակախաղն իրականացվում էր «ԱրմենՏել» ընկերության կողմից կանխվճարային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար սույն թվականի մարտի 20-ից: Օգտվելով Beeline բջջային կապի ծառայություններից  եւ պարզապես լիցքավորելով  բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը` բաժանորդները հնարավորություն էին ստանում շահել ավտոմեքենա:
Իր շնորհավորական խոսքում ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասաց. «Ես սրտանց շնորհավորում եմ մեր վիճակախաղի երջանիկ հաղթողին: «ԱրմենՏել» ընկերության անունից մաղթում եմ Ձեզ առողջություն, երջանկություն եւ բարօրություն: Թող մեր այս նվերը Ձեր ընտանիքի կյանքը դարձնի ավելի վառ եւ պարգեւի ուրախ տպավորություններ»:
Նշենք, որ վիճակախաղին մասնակցում էին կանխվճարային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր այն բաժանորդներ, ովքեր գրանցվել էին “Գարնանային ոգեշանք” վիճակախաղին եւ դրա անցկացման ժամանակահատվածում լիցքավորել բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը 20.000 եւ ավելի դրամի չափով: Գրանցումը վիճակախաղին անվճար էր:

Генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко
Ереван.Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о награждении победителя рекламной лотереи «Весеннее вдохновение». На торжественной церемонии награждения Генеральный директор компании «АрменТел» вручил ключи от автомобиля Chevrolet New Aveo победителю лотереи – жительнице Еревана А. Джанджугазян.
В рамках рекламной лотереи «Весеннее вдохновение», которая проводилась компанией «АрменТел» с 20 марта, физические лица, абоненты предоплатной системы расчетов, просто, пользуясь услугами мобильной связи Beeline и пополняя баланс своего мобильного телефона, получили возможность выиграть автомобиль.
В своей поздравительной речи генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко, обращаясь к победителю, сказал: «Я от всего сердца поздравляю счастливого победителя нашей рекламной лотереи. От имени компании «АрменТел» желаю Вам крепкого здоровья, счастья и благополучия. Пусть наш подарок наполнит жизнь Вашей семьи только яркими и радостными впечатлениями».
Участие в лотереи приняли все физические лица, являющиеся абонентами предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, которые зарегистрировались в лотерее «Весеннее вдохновение» путем бесплатного запроса и за период проведения лотереи пополнили свой счет на 20000 и более драмов.