15:28 | 06.04.12 | Նորություններ | 6509
Երեւան/Մեդիամաքս/. Ապրիլի 9-ից հունիսի 3-ը Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կունենան հնարավորություն ստանալու ուղեգրեր այն երկիր, որտեղից հեռախոսազանգ են ստացել:
Ինչպես այսօր ասել է Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, օդանավի 2 տոմս կստանա այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ առաջին 50 000-րդ միջազգային զանգը:
Նրա խոսքով, հաջողակ բաժանորդը կկարողանա իրականացնել ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում:
“Orange-ի ցանցում շաբաթական 50 հազարից ավել միջազգային զանգեր են կատարվում: Վստահ ենք, որ ամեն շաբաթ կունենանք մեկ հաղթող”,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:

15:28 | 06.04.12 | News | 6526
Yerevan/Mediamax/. All subscribers of Orange voice service will have the opportunity to get air tickets to the country they got the phone call from on April 9 – June 3.
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan said today that the subscriber who will first get the 50 000th international call with duration of not less than 1 minute will get 2 air tickets.
According to him, the lucky subscriber may go on his journey within the coming summer.
“Over 50 000 calls are registered in Orange network on a weekly basis. We are sure that we’ll have one winner each week”, said Aram Mkrtchyan.