15:28 | 06.04.12 | Նորություններ | 6509
Երեւան/Մեդիամաքս/. Ապրիլի 9-ից հունիսի 3-ը Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կունենան հնարավորություն ստանալու ուղեգրեր այն երկիր, որտեղից հեռախոսազանգ են ստացել:
Ինչպես այսօր ասել է Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, օդանավի 2 տոմս կստանա այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ առաջին 50 000-րդ միջազգային զանգը:
Նրա խոսքով, հաջողակ բաժանորդը կկարողանա իրականացնել ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում:
“Orange-ի ցանցում շաբաթական 50 հազարից ավել միջազգային զանգեր են կատարվում: Վստահ ենք, որ ամեն շաբաթ կունենանք մեկ հաղթող”,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:

15:28 | 06.04.12 | Новости | 6175
Ереван/Медиамакс/. С 9 апреля по 3 июня всем абонентам голосовой услуги Orange будет предоставлена возможность получить авиабилеты в ту страну, откуда они получили телефонный звонок.
Директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сказал сегодня, что два авиабилета получит тот абонент, который первым получит 50 тысячный международный звонок длительностью не менее одной минуты.
По его словам, абонент, которому улыбнется удача, сможет совершить свое путешествие в ходе предстоящего лета.
«В сети Orange еженедельно регистрируется более 50 тысяч звонков. Мы уверены, что каждую неделю у нас будет один победитель»,- сказал Арам Мкртчян.