15:42 | 20.03.12 | Նորություններ | 4606
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) եւ էքտրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիան հայտարարել են Beeline Extreme Fest 2012 էքստրեմալ սպորտի գարնանային փառատոնի անցկացման մասին:
Միջոցառումը տեղի կունենա մարտի 25-ին Իջեւան քաղաքում` Վասիլյան եւ Մելիքբեկյան փողոցներում, ինչպես նաեւ «Մայր Հայաստան» արձանին հարող տարածքում, հայտնել են ԱրմենՏել-ում:
Փառատոնի շրջանակում կանցկացվեն էքստրեմալ տարբեր մարզաձեւերի մրցումներ եւ ցուցադրական ելույթներ: Հանդիսատեսին կներկայացվեն Drift, Off-Road 4Х4, Drag-Racing դասերում վարորդների ելույթներ, ինչպես նաեւ մոտո-շոու եւ այլ:
«Էքստրեմալ մարզաձեւերը զարգանում են Հայաստանում, եւ ես շնորհավորում եմ էքստրեմալ սպորտի բոլոր սիրահարներին գարնանային սեզոնի բացման առիթով: Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են, կարող են իրենց ընտանիքի հետ միասին  հանգստյան օրն անցկացնել Իջեւանում եւ գնահատել թիմերի վարպետությունը, վայելել ցուցադրական ելույթներն ու շոու-ծրագիրը», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Beeline Extreme Fest 2012 փառատոնին կարող են մասնակցել բոլոր ցանկացողներն` ավտոսպորտի  վարպետներն ու սիրահարները: Մրցակիցների գրանցումը կատարվում է մինչեւ մարտի 23-ը` էքատրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիայի 010 228 085 հեռախոսահամարով:

15:42 | 20.03.12 | Новости | 4607
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) и Ассоциация экстремального спорта «Адреналин» объявили о проведении весеннего фестиваля экстремального спорта Beeline Extreme Fest 2012.
Мероприятие пройдет 25 марта в городе Иджеван, на улицах Василяна, Меликбекяна и на территории, прилегающей к памятнику «Мать Армения», сообщили в АрменТел.
В рамках фестиваля будут проведены соревнования и показательные выступления в различных дисциплинах экстремального спорта. Зрители смогут увидеть выступления водителей в классе Drift, Off-Road 4Х4, Drag-Racing. В программу фестиваля включены также показательное мото-шоу, выступления каскадеров и пр.
«Я поздравляю всех любителей экстремального спорта с открытием весеннего сезона. Экстремальные виды спорта получают все большую популярность в Армении, сочетая зрелищность с техничностью. Приглашаю всех желающих всей семьей провести выходной день на фестивале и по достоинству оценить мастерство экипажей, полюбоваться показательными выступлениями и шоу-программой», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Принять участие в фестивале Beeline Extreme Fest 2012 могут все желающие, как профессионалы, так и любители автоспорта. Регистрация участников открыта до 23 марта 2012 года по телефону ассоциации экстремального спорта «Адреналин» - 010 22 80 85.