16:42 | 30.06.11 | Նորություններ | 5176
Beeline-ը առաջարկում է զեղչ DELL Inspiron նեթբուքերի վրա` շարժական ինտերնետի “Drive” փաթեթին միանալու դեպքում
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է DELL Inspiron 1018 24W և DELL Inspiron 1018 48W նեթբուքերի սեզոնային զեղչ` Beeline շարժական ինտերնետի “Drive” սակագնային փաթեթին միանալու դեպքում:
Այն բաժանորդներն, ովքեր մինչև օգոստոսի 31-ը կկնքեն “Drive” սակագնային փաթեթից օգտվելու պայմանագիր` այն մեկ տարվա ընթացքում չխզելու պայմանով, հնարավորություն կունենան արտոնյալ ձեռք բերել DELL Inspiron 1018 24W և DELL Inspiron 1018 48W նեթբուքեր գներով:
Ակցիայի ժամանակահատվածում DELL Inspiron 1018 24W-ի գինը կկազմի 132000 դրամ, 179000 դրամի փոխարեն, իսկ DELL Inspiron 1018 48W` 135600 դրամ, 182000 դրամի փոխարեն: Հաճախորդը կարող է վճարել գումարը 12 ամսվա ընթացքում` հավասար չափերով:
“Երրորդ սերնդի ցանցի կատարելագործում, ծածկույթի գոտու ընդլայնում, վճարման հարմարավետ պայմաններով համակարգչային տեխնիկայի վաճառք, գների սեզոնային իջեցում` այս ամենը միտված է ինտերնետն ու ժամանակակից տեխնոլոգիաները հասանելի դարձնելուն բոլոր ցանկացողներին:  Beeline գրասենյակների յուրաքանչյուր այցելու կարող է գտնել այն, ինչ նրան անհրաժեշտ է, քանի որ այստեղ ներկայացված է նոութբուքերի և նեթբուքերի լայն ընտրություն, որոնք համապատասխանում են տարբեր պահանջներին` սիրողականից մինչև պրոֆեսիոնալ”, - ասել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Drive” սակագնային փաթեթից օգտվելու տարեկան պայմանագիր կնքելու դեպքում USB-մոդեմը տրամադրվում է անվճար: “Drive” սակագնային փաթեթում ամսավճարը կազմում է 6000 դրամ: Օրացուցային ամսվա ընթացքում 3072 ՄԲ (upload/download) սպառելուց հետո գործում է ինտերնետի արագության սահմանափակում մինչև 256 Կբիտ/վրկ.

16:42 | 30.06.11 | News | 4032
Subscribers, who conclude a contract for use of “Drive” tariff plan with the condition of non-termination in the course of the year before August 31, 2011, will receive the chance to purchase DELL Inspiron 1018 24W and DELL Inspiron 1018 48W netbooks at preferential prices.
In the period of the campaign, DELL Inspiron 1018 24W netbook’s price will make AMD 132000 instead of AMD 179 000, and the price for DELL Inspiron 1018 48W will make AMD 135 600, instead of AMD 182 000.
The customer can pay for the cost of the netbook in the course of 12 months.
“Modernization of the third generation network, expansion of the coverage zone, sale of computer equipment with a convenient form of payment and seasonal reduction of prices: all this aims at giving everybody the chance to gain access to internet and modern technologies. In Beeline offices, any visitor can find what they need, since a wide range of notebooks and netbooks, meeting most diverse needs, from amateur to professional, is presented here”, General Director of ArmenTel Igor Klimko said.
While concluding a contract to use “Drive” tariff plan for the term of no less than 12 months, USB modem is provided free of charge. The monthly subscriber fee in “Drive” unlimited mobile internet tariff plan makes AMD 6000. If the volume of consumed traffic reaches 3072MB (upload/download) in the course of one calendar month, limitation is introduced as to the speed of internet access up to 256kb/sec.