17:15 | 22.06.11 | Նորություններ | 5035
ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է “Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայության մեկնարկի մասին “Արագածոտն”, “Արարատ”, “Արմավիր”, “Վայոց Ձոր”, “Գեղարքունիք”, “Կոտայք”, “Լոռի”, “Սյունիք”, “Տավուշ” եւ “Շիրակ” մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար:
Ծառայությունը հնարավորություն է տալիս ընտրել ՀՀ այլ բջջային օպերատորի մեկ “Սիրելի համար” ու զանգել 19 դրամ/րոպե սակագնով:
“Մարզային սակագնային փաթեթները մեծ ճանաչում են վայելում մեր բաժանորդների մոտ: “Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայության շնորհիվ այս սակագնային փաթեթները կդառանա էլ ավելի հարմարավետ եւ գրավիչ”, - ասել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայությանը կարելի է միանալ երեք հարմար եղանակներից մեկով.
- զանգահարելով 067409081;
- ուղարկելով SMS հաղորդագրություն անվճար 0674 համարին` հետեւյալ տեքստով 09081;
- հավաքելով *110*081# հրահանգը:
“Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայությունը գրանցելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել SMS հաղորդագրություն 0674 համարին` FN տեքստով եւ ընտրված հեռախոսահամարը 9 նիշով:
“Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայության միացումը/փոփոխումը կազմում է 150 դրամ, իսկ ծառայությունից օգտվելու օրեկան վարձը 10 դրամ:
“Արագածոտն”, “Արարատ”, “Արմավիր”, “Վայոց Ձոր”, “Գեղարքունիք”, “Կոտայք”, “Լոռի”, “Սյունիք”, “Տավուշ” եւ “Շիրակ” մարզային սակագնային փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզից կատարել զանգեր Beeline բջջային ցանցում ընդամենը 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից: Վճարը գանձվում է միայն հաջողված զանգի դիմաց: Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կկազմի 19 դրամ: Մարզային սակագնային փաթեթի բաժանորդների համար դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ-ի ֆիքսված եւ այլ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է:

ArmenTel (Beeline trademark) announced the launch of a new service “Favorite Number in Another Network” for subscribers of regional tariff plans of “Aragatsotn”, “Ararat”, “Armavir”, “Vayots Dzor”, “Gegharkunik”, “Kotayk”, “Lori”, “Syunik”, “Tavush”, and “Shirak”.
The service provides the subscribers the chance to choose a “Favorite Number” in another mobile connection operator’s network in Armenia and call it at the price of AMD 19 per minute.
“Regional tariff plans are very popular among our customers. With “Favorite Number in Another Network” service, these tariff plans will become more attractive and convenient”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko said.
One can activate “Favorite Number in Another Network” service by any of the following methods:
• Call the number 067409081;
• Send and SMS to free of charge number 0674 with the text 09081;
• USSD-command *110*081#.
In order to register the “Favorite Number in Another Network”, one should send an SMS with text FN and the chosen phone number in 9-digit format to 0674 number.
The cost of activation/change of the “Favorite Number in Another Network” makes AMD 150;the daily fee for the service use makes AMD 10.
Regional tariff plans “Aragatsotn”, “Ararat”, “Armavir”, “Vayots Dzor”, “Gegharkunik”, “Kotayk”, “Lori”, “Syunik”, “Tavush”, and “Shirak” allow making calls to numbers of Beeline network from the “home” region for AMD 9 irrespective of the duration of the call. The fee is collected only for a successful connection.
If the subscriber is outside the “home” region, the tariffs for calls inside Beeline network make AMD 19 per minute. The cost of one minute of an outgoing call for subscribers of regional tariff plans to numbers of landline network and numbers of other mobile connection operators makes AMD 39.