17:15 | 22.06.11 | Նորություններ | 5035
ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է “Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայության մեկնարկի մասին “Արագածոտն”, “Արարատ”, “Արմավիր”, “Վայոց Ձոր”, “Գեղարքունիք”, “Կոտայք”, “Լոռի”, “Սյունիք”, “Տավուշ” եւ “Շիրակ” մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար:
Ծառայությունը հնարավորություն է տալիս ընտրել ՀՀ այլ բջջային օպերատորի մեկ “Սիրելի համար” ու զանգել 19 դրամ/րոպե սակագնով:
“Մարզային սակագնային փաթեթները մեծ ճանաչում են վայելում մեր բաժանորդների մոտ: “Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայության շնորհիվ այս սակագնային փաթեթները կդառանա էլ ավելի հարմարավետ եւ գրավիչ”, - ասել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայությանը կարելի է միանալ երեք հարմար եղանակներից մեկով.
- զանգահարելով 067409081;
- ուղարկելով SMS հաղորդագրություն անվճար 0674 համարին` հետեւյալ տեքստով 09081;
- հավաքելով *110*081# հրահանգը:
“Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայությունը գրանցելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել SMS հաղորդագրություն 0674 համարին` FN տեքստով եւ ընտրված հեռախոսահամարը 9 նիշով:
“Այլ ցանցի սիրելի համար” ծառայության միացումը/փոփոխումը կազմում է 150 դրամ, իսկ ծառայությունից օգտվելու օրեկան վարձը 10 դրամ:
“Արագածոտն”, “Արարատ”, “Արմավիր”, “Վայոց Ձոր”, “Գեղարքունիք”, “Կոտայք”, “Լոռի”, “Սյունիք”, “Տավուշ” եւ “Շիրակ” մարզային սակագնային փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզից կատարել զանգեր Beeline բջջային ցանցում ընդամենը 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից: Վճարը գանձվում է միայն հաջողված զանգի դիմաց: Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կկազմի 19 դրամ: Մարզային սակագնային փաթեթի բաժանորդների համար դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ-ի ֆիքսված եւ այլ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է:

АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о запуске услуги «Любимый номер другой сети» для абонентов региональных тарифных планов «Арагацотн», «Арарат», «Армавир», «Вайоц Дзор», «Гегаркуник», «Котайк», «Лори», «Сюник», «Тавуш» и «Ширак».
Услуга предоставляет абоненту возможность выбрать «Любимый номер» другого оператора сотовой связи Армении и звонить на него по цене 19 драм/мин.
«Региональные тарифные планы пользуются большой популярностью у наших клиентов. С услугой «Любимый номер другой сети» эти тарифные планы станут еще более привлекательными и удобными», - отметил гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Подключить услугу «Любимый номер другой сети» можно любым из трех способов:
• Звонок на номер 067409081;
• SMS сообщение на бесплатный номер 0674 с текстом 09081;
• USSD-команда *110*081#.
Для регистрации «Любимого номера другой сети» необходимо отправить  на номер 0674 SMS сообщение с текстом FN и выбранным номером телефона в 9-значном формате.
Стоимость подключения/изменения «Любимого номера другой сети» составляет 150 драмов, ежесуточная плата за пользование услугой – 10 драмов.
Региональные тарифные планы «Арагацотн», «Арарат», «Армавир», «Вайоц Дзор», «Гегаркуник», «Котайк», «Лори»,  «Сюник», «Тавуш» и «Ширак» позволяют совершать звонки на номера сети Beeline из «домашнего» региона за 9 драм вне зависимости от продолжительности разговора. Плата взимается только за успешное соединение.
Если абонент находится вне «домашнего» региона, то звонки в сети Beeline тарифицируются из расчета 19 драмов за минуту. Стоимость минуты исходящего звонка для абонентов региональных тарифных планов на номера фиксированной сети и на номера других сотовых операторов составляет 39 драмов.