15:14 | 11.03.11 | Նորություններ | 4774
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է “Mail Հոսթինգ” ծառայության փորձնական-կոմերցիոն գործարկման մասին:
“ԱրմենՏել”-ի սերվերներում էլեկտրոնային փոստային ծառայությունը կազմակերպելու առաջարկից կարող են օգտվել ընկերության կորպորատիվ հաճախորդները: Մեկ փոստային արկղի սպասարկման ամսական բաժանորդային վճարը կազմում է 50 դրամ (ներառյալ ԱԱՀ):
“Փոստային հոսթինգ ծառայության մեկնարկով “ԱրմենՏել”-ը կատարում է հերթական քայլը` միավորելով հեռահաղորդակցության զանազան ծառայությունները մեկ ընկերությունում: Փետրվարի սկզբին մենք սկսեցինք մատուցել կայքերի հոսթինգ ծառայությունն, իսկ այսօր արդեն հայտարարում ենք փոստային հոսթինգ ծառայության մեկնարկի մասին: Կապի ծառայությունների եւ լրացուցիչ առաջարկների ցանկի ընդլայնումը դարձնում են մեր ծառայություններն ավելի հարմարավետ եւ գրավիչ”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Mail Հոսթինգ” ծառայությունը հնարավորություն է տալիս ստանալ որոշակի տիրույթ “ԱրմենՏել” ընկերության սերվերներում` փոստային արկղերի կազմակերպման համար: Ծառայությունը ներառումէ փոստային արկղի կառավարման զանազան միջոցներ, իսկ դոմենի անունը փոստային արկղի համար կարող է գրանցվել ցանկացած դոմեն գրանցողի կողմից: Էլեկտրոնային փոստի հասցեների քանակն անսահմանափակ է: Ծառայությունը ներառում է SMTP, POP3 եւ IMAP արձանագրությունների ապահովում, ինչպես նաեւ փոստային արկղի բովանդակության պահուստավորման հնարավորություն:

15:14 | 11.03.11 | News | 4722
Corporate customers of the Company can use the new offer on organizing electronic mail service on server capacities of “ArmenTel” Company. The monthly subscriber fee for hosting of one e-mail address makes 50 AMD, including VAT.
“With the launch of mail hosting service provision, “ArmenTel” Company makes another step towards uniting diverse telecommunication services within the framework of one Company. In early February, we started providing website hosting service and today we announce the launch of mail hosting. The full package of connection services and consistent expansion of the list of additional offers make Beeline services more comfortable and attractive”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
“Mail-Hosting” allows receiving space on “ArmenTel” Company’s server in order to organize a mail service, connected to internet. The service provides for various mechanism of mail service management, and the domain name of the postal box can be registered at any domain registrar. The number of e-mail addresses is not limited. The service includes support of SMTP, POP3 and IMAP protocols, as well as the opportunity of reserve copying of the postal box contents.