15:14 | 11.03.11 | Նորություններ | 4774
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է “Mail Հոսթինգ” ծառայության փորձնական-կոմերցիոն գործարկման մասին:
“ԱրմենՏել”-ի սերվերներում էլեկտրոնային փոստային ծառայությունը կազմակերպելու առաջարկից կարող են օգտվել ընկերության կորպորատիվ հաճախորդները: Մեկ փոստային արկղի սպասարկման ամսական բաժանորդային վճարը կազմում է 50 դրամ (ներառյալ ԱԱՀ):
“Փոստային հոսթինգ ծառայության մեկնարկով “ԱրմենՏել”-ը կատարում է հերթական քայլը` միավորելով հեռահաղորդակցության զանազան ծառայությունները մեկ ընկերությունում: Փետրվարի սկզբին մենք սկսեցինք մատուցել կայքերի հոսթինգ ծառայությունն, իսկ այսօր արդեն հայտարարում ենք փոստային հոսթինգ ծառայության մեկնարկի մասին: Կապի ծառայությունների եւ լրացուցիչ առաջարկների ցանկի ընդլայնումը դարձնում են մեր ծառայություններն ավելի հարմարավետ եւ գրավիչ”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Mail Հոսթինգ” ծառայությունը հնարավորություն է տալիս ստանալ որոշակի տիրույթ “ԱրմենՏել” ընկերության սերվերներում` փոստային արկղերի կազմակերպման համար: Ծառայությունը ներառումէ փոստային արկղի կառավարման զանազան միջոցներ, իսկ դոմենի անունը փոստային արկղի համար կարող է գրանցվել ցանկացած դոմեն գրանցողի կողմից: Էլեկտրոնային փոստի հասցեների քանակն անսահմանափակ է: Ծառայությունը ներառում է SMTP, POP3 եւ IMAP արձանագրությունների ապահովում, ինչպես նաեւ փոստային արկղի բովանդակության պահուստավորման հնարավորություն:

15:14 | 11.03.11 | Новости | 3595
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) запустил в опытно-коммерческую эксплуатацию услугу «Mail-хостинг».
Новым предложением по организации электронного почтового сервиса на серверных мощностях компании «АрменТел» могут воспользоваться корпоративные клиенты компании. Ежемесячная абонентская плата за хостинг одного электронного почтового адреса составляет 50 драмов с учетом НДС.
«С началом предоставления услуги почтового хостинга компания «АрменТел» делает очередной шаг к объединению различных телекоммуникационных сервисов в рамках одной компании. В начале февраля мы начали предоставлять услугу хостинга сайтов и сегодня объявляем о старте почтового хостинга. Полный пакет услуг связи и последовательное расширение списка дополнительных предложений, делают сервисы Beeline еще комфортнее и привлекательнее», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
«Mail-хостинг» позволяет получить пространство на сервере компании «АрменТел» для организации почтового сервиса, подключенного к сети Интернет. Услуга предоставляет разнообразные механизмы управления почтовым сервисом, а доменное имя почтового ящика может быть зарегистрировано у любого доменного регистратора. Количество адресов электронной почты не ограничено. Услуга включает поддержку протоколов SMTP, POP3 и IMAP, а также возможность резервного копирования содержимого почтового ящика.