12:17 | 14.02.11 | Նորություններ | 5086
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանշանի ներքո, նոր ծառայություն է ներդրել է «Яндекс.Деньги» համակարգի հայկական օգտագործողների համար:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են «Մեգա պանտերա»-ից, նոր ծառայությունը հասանելի է դարձել 2009 թվականին սկիզբ առած ռուսական «Ինտերկոոպբանկ» ԲԲԸ-ի հետ «սերտ համագործակցության» շնորհիվ:
Էլեկտրոնային դրամապանակների լիցքավորման համար անհրաժեշտ է ընտրել հիմնական մենյույում «այլ վճարումներ» կոճակը, ապա ընտրել ցուցակից «Яндекс.Деньги» կոճակը, մուտքագրել դրամապանակի համարը եւ վճարում կատարել:
Դրամապանակները կարելի է լիցքավորել ընկերության 360 վճարային տերմինալների շնորհիվ, որոնցից 283 տեղադրված են մայրաքաղաքում, իսկ 77-ը` Հայաստանի խոշոր քաղաքներում եւ գյուղերում:
«Նոր ծառայությունը եւս մեկ քայլ է դեպի մեր հաճախորդները: «Ինտերկոոպբանկ» ԲԲԸ-ի հետ հաստաված հարաբերությունների շրջանակներում մենք նպատակ ունենք մոտ ապագայում մեր հաճախորդներին ներկայացնել նոր հնարավորություններ ծառայությունների վճարման ոլորտում»,- նշել է «Մեգա Պանտերա» ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

12:17 | 14.02.11 | Новости | 5101
Ереван/Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», ведущая деятельность под торговой маркой MegaPay, внедрила инструмент пополнения электронных кошельков для армянских пользователей системы «Яндекс.Деньги».
Как сообщили Медиамакс в «Мега Пантера», новая услуга стала доступна благодаря «тесному сотрудничеству» с  российским ОАО «Интеркоопбанк», начало которому было положено в 2009 году.
Для пополнения электронных кошельков необходимо выбрать в главном меню кнопку «другие платежи», выбрать из списка кнопку с логотипом «Яндекс.Деньги», ввести номер кошелька и оплатить. После оплаты плательщику выдается чек.
Кошельки можно пополнить через 360 платежных терминалов компании, 283 из которых расположены в столице, а 77 - в крупных городах и селах Армении.
«Новая услуга - еще один шаг навстречу пожеланиям наших клиентов. В рамках устоявшихся отношений с ОАО «Интеркоопбанк» мы намерены в ближайшем будущем предоставить нашим клиентам новые возможности в сфере оплаты услуг»,- отметил коммерческий директор «Мега Пантера» Георгий Хуршудян.