12:17 | 14.02.11 | Նորություններ | 5086
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Մեգա Պանտերա» ընկերությունը, որը գործունեություն է ծավալում MegaPay ապրանքանշանի ներքո, նոր ծառայություն է ներդրել է «Яндекс.Деньги» համակարգի հայկական օգտագործողների համար:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են «Մեգա պանտերա»-ից, նոր ծառայությունը հասանելի է դարձել 2009 թվականին սկիզբ առած ռուսական «Ինտերկոոպբանկ» ԲԲԸ-ի հետ «սերտ համագործակցության» շնորհիվ:
Էլեկտրոնային դրամապանակների լիցքավորման համար անհրաժեշտ է ընտրել հիմնական մենյույում «այլ վճարումներ» կոճակը, ապա ընտրել ցուցակից «Яндекс.Деньги» կոճակը, մուտքագրել դրամապանակի համարը եւ վճարում կատարել:
Դրամապանակները կարելի է լիցքավորել ընկերության 360 վճարային տերմինալների շնորհիվ, որոնցից 283 տեղադրված են մայրաքաղաքում, իսկ 77-ը` Հայաստանի խոշոր քաղաքներում եւ գյուղերում:
«Նոր ծառայությունը եւս մեկ քայլ է դեպի մեր հաճախորդները: «Ինտերկոոպբանկ» ԲԲԸ-ի հետ հաստաված հարաբերությունների շրջանակներում մենք նպատակ ունենք մոտ ապագայում մեր հաճախորդներին ներկայացնել նոր հնարավորություններ ծառայությունների վճարման ոլորտում»,- նշել է «Մեգա Պանտերա» ընկերության առեւտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

12:17 | 14.02.11 | News | 3857
As Mediamax was told in “Mega Pantera”, the new service became available due to the “close cooperation” with the Russian “Intercoopbank” OJSC, which started in 2009.
To enrich the electronic wallets one should press “other payments” button on the main menu, choose “Yandex.Money” button from the list, enter the number of the wallet and execute the payment, after which the payer will receive a check.
The wallets may be replenished through company’s 360 payment terminals, 283 of which are located in the capital and the rest 77 in Armenia’s biggest cities and villages.
“The new service is another step forward to the desires of our clients. Within the framework of established relations with “Intercoopbank” OJSC we are going to offer new possibilities to our clients in the sphere of service payment,” “Mega Pantera” Commercial Director Georgy Khurshudian stated.