13:56 | 09.07.10 | Նորություններ | 4848
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Մեգա Պանտերա” ՍՊԸ-ն (ապրանքանիշը MegaPay) այսօր հայտնել է www.Megapay.am պաշտոնական կայքի գործարկման մասին:
Կայքում ներկայացված է ընկերության մասին ամփոփ տեղեկատվություն, ընկերության առաքելությունը, սպասարկվող ընկերությունների և նրանց կողմից մատուցվող ծառայությունների տեսակները, համագործակցության առաջարկներ, վճարումների կատարման ուղեցույց, հաճախորդների իրավունքները եւ այլն:
“Մենք մեծ ոգևորությամբ հայտնում ենք մեր պաշտոնական կայքի գործարկման մասին: Կայքի ստեղծման ժամանակ հաշվի են առնվել մեր համակարգից օգտվող հաճախորդների կարծիքները եւ առաջարկությունները: Արվել է ամեն ինչ, որպեսզի ընկերության գործունեությունը հանրության համար լինի հասկանալի և թափանցիկ” - նշեց ընկերության առևտրային տնօրեն Գեորգի Խուրշուդյանը:

13:56 | 09.07.10 | Новости | 3662
Ереван /Медиамакс/. Компания «Мега Пантера», осуществляющая деятельность под торговой маркой MegaPay, объявила сегодня о запуске своего официального сайта www.megapay.am
Как сообщили в «Мега Пантера», на сайте представлена информация о компании, обслуживаемых компаниях и их услугах, предложения о сотрудничестве, инструкция по совершению оплат, права клиентов и др.
«С большим воодушевлением сообщаем о запуске сайта, разработанного нашей компанией. В ходе разработки сайта учитывались мнения и предложения клиентов, пользующихся нашей системой - было сделано все, чтобы  деятельность компании была понятной и прозрачной для общества», - отметил коммерческий директор компании Георгий Хуршудян.