14:13 | 09.06.10 | Նորություններ | 4577
Երեւան/Մեդիամաքս/. Bravo.am պորտալի կողմից անցկացվող մրցույթի հաղթողներն այսօր «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանից ստացել են HTC սմարթֆոններ:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, Android համակարգով HTC Hero սմարթֆոն է ստացել առաջին տեղը զբաղեցրած Սոնա Դանիելյանը: Երկրորդ տեղը զբաղեցրել է Դավիթ Դավթյանը`ստանալով HTC Tattoo:
www.Bravo.am պորտալն իր այցելուներին առաջարկել էր պատասխանել «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» եւ HTC ընկերությունների գործունեությանը վերաբերող 14 հարցերի: Մրցույթի մանրամասները հասանելի են http://www.bravo.am/news/mrcuytn-avartvac-e/ հասցեով:
Ռալֆ Յիրիկյանը շնորհակալություն է հայտնել մրցույթի բոլոր մասնակիցներին:
«Շատ ուրախ եմ, որ www.Bravo.am-ի նախաձեռնությանն այսքան մարդ է մասնակցել: Բջջային հաղորդակցության ոլորտում «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը նորարարությունների առաջատարն է, եւ այս բարձրակարգ սմարթֆոններն այն պարգեւն են, որին արժանի են մրցույթի բարդ հարցերին պատասխանած, ինչպես նաեւ ստեղծագործական մոտեցում ցուցաբերած մասնակիցները»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

14:13 | 09.06.10 | News | 4565
“VivaCell-MTS” General Manager presented HTC smartphones to winners of the competition, announced by Bravo.am portal
Yerevan/Mediamax/. Winners of the competition, held by www.Bravo.am portal, received HTC smartphones today from the General Manager of “VivaCell-MTS” Company Ralph Yirikian.
Mediamax reports that Sona Danielyan, who occupied the first place, received HTC Hero Smartphone based on Android platform. David Davtyan, who occupied the second place, received HTC Tattoo.
www.Banks.am portal suggested its visitors answering 14 questions, related to the activity of “VivaCell-MTS” and HTC companies. Details of the competition are available at http://www.bravo.am/news/mrcuytn-avartvac-e/.
Ralph Yirikian thanked all participants of the competition today.
“I am very glad that the initiative of www.Bravo.am caused such interest. In the sphere of telecommunications, “VivaCell-MTS” is a leader as to innovations and these top quality  Smartphones are the prizes for participants, who answered the difficult questions of the competition and who at that demonstrated a creative approach”, Ralph Yirikian stated.