13:27 | 17.05.10 | Նորություններ | 4295
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia բջջային օպերատորն ամփոփել է «Բարեւ Օսլո» sms-վիկտորինայի առաջին փուլի արդյունքները:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մայիսի 16-ին մրցույթի առաջին փուլի չորս հաղթողներին Օսլոյի ուղեգրեր է հանձնել «Եվրատեսիլ 2010» մրցույթում Հայաստանի ներկայացուցիչ Եվա Ռիվասը:
Այն մասնակիցները, ովքեր չեն հաղթել առաջին փուլում, կարող են շարունակել մասնակցել sms-մրցույթին մինչեւ մայիսի 25-ը եւ ստանալ Orange-ի 125 մրցանակներից մեկը:
Ընկերության մամուլի ծառայությունում նշել են, որ այս տարի Երեւանը կմիանա այն 10 եվրոպական քաղաքներին, որտեղ անց է կացվում ամենամեծ համաեվրոպական պարային FlashMob միջոցառումը` նվիրված «Եվրատեսիլին»:
Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը հայտնել է, որ ընկերությունը Երեւանում եւ Գյումրիում կազմակերպելու է «Եվրատեսիլի» հանրային դիտում:
Բացի այդ, Երեւանում տեղի կունենա աննախադեպ «եվրատեսիլյան» համերգ, որի ժամանակ ելույթ կունենան նախորդ տարիներին «Եվրատեսիլին» մասնակցած կատարողներ տարբեր երկրներից:

13:27 | 17.05.10 | Новости | 4566
Ереван/Медиамакс/. Сотовый оператор Orange Armenia подвел итоги первого тура sms-викторины “Hello, Oslo”.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, 16 мая четырем победителям первого тура путевки в Осло вручила Ева Ривас, которая представит Армению на конкурсе «Евровидение-2010».
Те участники, которые не победили в первом туре, могут продолжить участие в sms-викторине до 25 мая и получить один из 125 призов от Orange Armenia.
В пресс-службе компании отметили, что Ереван в этом году присоединится к 10 европейским городам, в которых пройдет танцевальный флешмоб, посвященный «Евровидению».
Директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сообщил, что в Ереване и Гюмри компания организует общественный телепросмотр «Евровидения».
Кроме этого, в Ереване состоится концерт, на который съедутся участники прошлых конкурсов «Евровидение» из разных стран.