12:22 | 09.02.10 | Նորություններ | 4439
“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրենը հանդիպել է Տերնոպոլի ազգային տնտեսական համալսարանի երեւանյան մասնաճյուղի ուսանողների հետ
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը հանդիպել է Տերնոպոլի ազգային տնտեսական համալսարանի երեւանյան մասնաճյուղի ուսանողների հետ:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին են հաղորդել ընկերության մամուլի ծառայությունում, հանդիպմանը քննարկվել են գործատու-աշխատող արդյունավետ հարաբերություններին եւ տնտեսության զարգացմանը վերաբերվող հարցեր:
Ուսանողները մեծ հետաքրքրություն են ցուցաբերել նաեւ բիզնես միջավայրի առանձնահատկությունների հանդեպ:
“Գիտելիքների պաշարի ավելացումը կատարելագործում է երաշխավորում, որը կարեւոր է ցանկացած աշխատանքում հաջողության հասնելու համար: Ձեզ ընձեռված է երկու երկրի` Հայաստանի եւ Ուկրաինայի  կրթական  համակարգերից եւ մշակույթից առավելագույնը քաղելու հնարավորությունը”,- ընդգծել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

12:22 | 09.02.10 | News | 4423
“VivaCell-MTS” General Director met with students of Yerevan Branch of Ternopol National University of Economics
Yerevan /Mediamax/. General Manager of “VivaCell-MTS” Company Ralph Yirikian met with students of Yerevan branch of Ternopol National University of Economics.
As Mediamax was informed in the press service of the company, at the meeting, they discussed issues of efficient relations between employers and employees and issues of economic development.
Students were also interested in the peculiarities of forming an efficient business atmosphere.
“Continuous update of knowledge is the driving force of any development. There is always a room for increasing the pull of knowledge. You are given a chance to benefit from the best in the educational systems and cultures of two countries – Armenia and Ukraine,” said Ralph Yirikian.