12:22 | 09.02.10 | Նորություններ | 4439
“ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրենը հանդիպել է Տերնոպոլի ազգային տնտեսական համալսարանի երեւանյան մասնաճյուղի ուսանողների հետ
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ՎիվաՍել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը հանդիպել է Տերնոպոլի ազգային տնտեսական համալսարանի երեւանյան մասնաճյուղի ուսանողների հետ:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին են հաղորդել ընկերության մամուլի ծառայությունում, հանդիպմանը քննարկվել են գործատու-աշխատող արդյունավետ հարաբերություններին եւ տնտեսության զարգացմանը վերաբերվող հարցեր:
Ուսանողները մեծ հետաքրքրություն են ցուցաբերել նաեւ բիզնես միջավայրի առանձնահատկությունների հանդեպ:
“Գիտելիքների պաշարի ավելացումը կատարելագործում է երաշխավորում, որը կարեւոր է ցանկացած աշխատանքում հաջողության հասնելու համար: Ձեզ ընձեռված է երկու երկրի` Հայաստանի եւ Ուկրաինայի  կրթական  համակարգերից եւ մշակույթից առավելագույնը քաղելու հնարավորությունը”,- ընդգծել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

12:22 | 09.02.10 | Новости | 4416
Гендиректор «ВиваСелл-МТС» встретился со студентами ереванского филиала Тернопольского национального экономического университета
Ереван /Медиамакс/. Генеральный директор компании «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян встретился со студентами ереванского филиала Тернопольского национального экономического университета.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, на встрече обсуждались вопросы эффективных отношений работодателей с сотрудниками и вопросы экономического развития.
Студенты также заинтересовались особенностями формирования эффективной бизнес-атмосферы.
«Обогащение знаниями гарантирует усовершенствование, что, в свою очередь, имеет важное значение для достижения успеха в любом деле. Вам предоставлена возможность извлечь лучшее из образовательной и культурной сферы Армении и Украины»,- отметил Ральф Йирикян