13:40 | 12.11.09 | Նորություններ | 5090
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, VivaCell-MTS-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն այսօր ասել է, որ այն բաժանորդները, ովքեր կկնքեն 1 տարվա պայմանագիր, «ՄՏՍ Կոնեկտ» մոդեմը կստանան անվճար, իսկ մինչեւ 7.2Մբ/վրկ արագությամբ անսահմանափակ թրաֆիքի ամսավճարը կկազմի 8 800 դրամ:
VivaCell-MTS-ը փոփոխություններ է կատարել նաեւ «ՄՏՍ-Կոնեկտ կլասիկ» սակագնային պլանում: 1 Գբ-ի արժեքն այժմ կազմում է 5 500 դրամ, 2.5 Գբ` 7 900 դրամ, 5 ԳԲ` 9 900 դրամ, 15 Գբ` 19 900 դրամ:
Ռալֆ Յիրիկյանն այսօր ներկայացրել է Home Zone նոր ինտերնետային ծառայությունը, որը թույլ է տալիս սահմանել լոկալ անլար ցանց բնակարանում` հատուկ 3G Wi-Fi սարքավորմանը միացնելով շարժական եւ ոչ շարժական համակարգիչներ, սովորական հեռախոսներ, այլ սարքավորումներ: Ծառայությունը թույլ է տալիս նաեւ զանգեր կատարել դեպի VivaCell-MTS-ի եւ այլ օպերատորների ցանցեր` սարքին սովորական հեռախոս միացնելու եղանակով:

13:40 | 12.11.09 | Новости | 5070
Как сообщает агентство Медиамакс, генеральный директор VivaCell-MTS Ральф Йирикян сказал сегодня, что те абоненты, которые заключат договором сроком на 1 год, получат модем «МТС-Коннект» бесплатно, а ежемесячная плата за безлимитный трафик cоставит 8.800 драмов.
VivaCell-MTS внесла изменения и тарифы плана «МТС-Коннект классик». Стоимость 1 Гб составляет 5.500 драмов, 2.5 Гб - 7.900 драмов, 5 Гб - 9.900 драмов, 15 Гб - 19.900 драмов.
Ральф Йирикян представил сегодня и новую интернет-услугу Home Zone, которая позволяет устанавливать локальную беспроводную сеть в квартире, подключая к специальному 3G Wi-Fi устройству стационарные и переносные компьютеры, обычные телефоны, другие устройства. Устройство позволяет также совершать звонки в сети VivaCell-MTS и на сети других операторов путем подключения к нему обычного телефона.