17:41 | 22.09.09 | Նորություններ | 4334
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերության (Beeline ապրանքանիշ) գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ի հետ հարցազրույցում ողջունել է նոր դերակատարների մուտքը մեծածախ ինտերնետի շուկա:
Նրա խոսքերով, որքան շատ նոր դերակատարներ ինտերնետ գնեն Հայաստանի սահմաններից դուրս, այնքան կնվազեն առքի գները “ԱրմենՏել” ընկերության համար:
Նա վստահություն է հայտնել, որ “մենք դուրս չենք մնա գործընթացների շրջանակներից, այլ առաջատարի դիրք կզբաղեցնենք”: Իգոր Կլիմկոն ընդգծել է նաեւ, որ աճող մրցակցության արդյունքում շահելու է վերջնական բաժանորդը:

17:41 | 22.09.09 | News | 4015
Yerevan /Mediamax/. General Director of “ArmenTel” Company (Beeline brand) Igor Klimko welcomed today in an interview to Mediamax the entry of new players in the market of wholesale internet in Armenia.
According to him, the more players purchase internet outside Armenia, the more the purchase prices also for “ArmenTel” Company will reduce.
He expressed confidence that “we will not be left out of processes, and will occupy leading positions”. Igor Klimko also stressed that as a result of growing competition, the final consumer will benefit.