15:19 | 16.09.09 | Նորություններ | 5371
Երեւան /Մեդիամաքս/. Սեպտեմբեր 17-ին Երեւանում կկայանա “Կասպերսկու լաբորատորիա” ընկերության հեղինակավորված գործընկերոջ` Softline ընկերության IT-ակադեմիայի բացումը:
IT-ակադեմիան կբացվի Եվրոպական տարածաշրջանային ակադեմիայի հիմքի վրա, ուսուցումը կընթանա առաջատար IT արտադրողների բազային ապրանքատեսակների հիման վրա` ուսանողներին ծրագրային ապրանքների թեստավորմանը եւ ժամանակակից ընկերությունների պայմաններում աշխատելուն նախապատրաստելու նպատակով:
“Կասպերսկու լաբորատորիայի”` Ռուսաստանում, ԱՊՀ եւ Բալթյան երկրներում կորպորատիվ վաճառքի գծով տնօրեն Սերգեյ Զեմկովը այսօր Երեւանում ասել է, որ ընկերությունը մտադիր է հայաստանյան շուկայում առաջարկել ծրագրային լուծումների լայն փաթեթ: Նրա խոսքերով, “Կասպերսկու լաբորատորիան” ունի մի շարք լուծումներ, որոնք ուսանողներին թույլ են տալիս լաբորատորիաների արտադրանքը ձեռք բերել զգալի զեղչերով:

Yerevan, September 16. /Mediamax/. IT Academy of Softline Company – the authorized partner of “Kaspersky Lab” Company, will be opened on September 17 in Yerevan.
The IT-Academy will open in the base of European Regional Academy, and educational processes will be realized there on the basis of basic products by leading IT producers to train students to testing of software products and working in conditions of modern companies.
“Kaspersky Lab” Company’s Director on Corporate Sales in Russia, CIS and the Baltic countries Sergey Zemkov stated in Yerevan today that the company intents to offer a wide spectrum of software solutions in the Armenian market. According to him, “Kaspersky Lab” possesses a number of solutions, which allow students purchasing the company’s products at significant discounts.