15:19 | 16.09.09 | Նորություններ | 5371
Երեւան /Մեդիամաքս/. Սեպտեմբեր 17-ին Երեւանում կկայանա “Կասպերսկու լաբորատորիա” ընկերության հեղինակավորված գործընկերոջ` Softline ընկերության IT-ակադեմիայի բացումը:
IT-ակադեմիան կբացվի Եվրոպական տարածաշրջանային ակադեմիայի հիմքի վրա, ուսուցումը կընթանա առաջատար IT արտադրողների բազային ապրանքատեսակների հիման վրա` ուսանողներին ծրագրային ապրանքների թեստավորմանը եւ ժամանակակից ընկերությունների պայմաններում աշխատելուն նախապատրաստելու նպատակով:
“Կասպերսկու լաբորատորիայի”` Ռուսաստանում, ԱՊՀ եւ Բալթյան երկրներում կորպորատիվ վաճառքի գծով տնօրեն Սերգեյ Զեմկովը այսօր Երեւանում ասել է, որ ընկերությունը մտադիր է հայաստանյան շուկայում առաջարկել ծրագրային լուծումների լայն փաթեթ: Նրա խոսքերով, “Կասպերսկու լաբորատորիան” ունի մի շարք լուծումներ, որոնք ուսանողներին թույլ են տալիս լաբորատորիաների արտադրանքը ձեռք բերել զգալի զեղչերով:

15:19 | 16.09.09 | Новости | 5377
Ереван /Медиамакс/. 17 сентября в Ереване состоится открытие IT-академии компании Softline - авторизованного партнера компании «Лаборатория Касперского».
IT-академия откроется на базе Европейской региональной Академии, в ней будет вестись обучение на основе базовых продуктов ведущих IT-производителей для подготовки студентов к тестированию программных продуктов и работе в условиях современных компаний.
Директор по корпоративным продажам в России, странах СНГ и Балтии компании «Лаборатория Касперского» Сергей Земков сказал сегодня в Ереване, что компания намерена предложить на армянском рынке широкий спектр программных решений. По его словам, у «Лаборатория Касперского» есть ряд решений, позволяющих студентам приобретать продукты компании со значительными скидками.