14:10 | 01.04.09 | Նորություններ | 5601
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Մեդիամաքս” լրատվական գործակալությունը եւ “Այբ” կրթական հիմնադրամն այսօր Երեւանում համագործակցության հուշագիր են ստորագրել:
Համագործակցության նպատակը “Այբ” հիմնադրամի գործունեության եւ ծրագրերի լուաբանումն է: Հուշագրի ստորագրումից հետո “Մեդիամաքսը” դարձել է “Այբի” պաշտոնական տեղեկատվական գործընկերը եւ իր բոլոր ռեսուրսներն օգտագործելու է հիմնադրամի գործունեության լուսաբանման համար:
Հուշագրի ստորագրումը երկու կազմակերպությունների մի քանի ամիս առաջ մեկնարկած համագործակցության տրամաբանական շարունակությունն էր: Համագործակցության հիմքում ընկած է Հայաստանում կրթության զարգացման կարեւորության գիտակցումը:

14:10 | 01.04.09 | Новости | 5574
Ереван /Медиамакс/. Информационное агентство Медиамакс и образовательный фонд «Айб» подписали сегодня в Ереване меморандум о сотрудничестве.
Целью сотрудничества является освещение деятельности и программ фонда «Айб». После подписания меморандума Медиамакс стал официальным информационным партнером «Айб» и будет использовать все свои ресурсы для освещения деятельности фонда.
Подписание меморандума стало логическим продолжением сотрудничества двух организаций, начатого несколько месяцев назад. В основу сотрудничества заложено осознание важности развития образования в Армении.