14:26 | 02.02.09 | Նորություններ | 10933
Երեւան /Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգին է միացել “Արմինկո. միջազգային հեռախոսակապ” IP հեռախոսակապի օպերատորը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, Telcell-ի հետ համագործակցության շնորհիվ “Արմինկոն” կարող է ընդլայնել իր մանրածախ բիզնեսը` առաջարկելով IP հեռախոսակապի իր ծառայությունների դիմաց վճարելու ժամանակակից եւ հուսալի մեթոդ:
“Մենք մեծ ուշադրություն ենք դարձնում մեր համակարգի տրամադրած վճարային սերվիսի զարգացմանն ու մասսայականացմանը: Բնակչությանը IP հեռախոսակապի ծառայություն մատուցող ընկերության միացումը համակարգին շարունակում է այն սերվիսների քանակի ավելացման միտումը, որոնց օգտին կարելի է վճարումներ կատարել մեր տերմինալների միջոցով: Հուսով ենք, որ “Արմինկոյի” բաժանորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն Telcell-ի միջոցով վճարումներ կատարելու հարմարավետությունը”,- ասել է Telcell-ի մարկեթինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

14:26 | 02.02.09 | Новости | 10934
Ереван /Медиамакс/. К платежной системе Telcell подключился оператор IP-телефонии «Арминко-международная телефонная связь».
Как сообщает агентство Медиамакс, благодаря сотрудничеству с Telcell, «Арминко» может расширить свой розничный бизнес, предоставляя современный и надежный способ оплаты своих услуг в области IP-телефонии.
«Мы уделяем большое внимание развитию и популяризации платежного сервиса предоставляемого нашей Системой. Подключение компании, предоставляющей населению услуги IP-телефонии, продолжает тенденцию увеличения количества сервисов, в пользу которых можно совершать платежи через наши терминалы. Мы надеемся, что абоненты «Арминко» по достоинству оценят удобство оплаты услуг через Telcell», - сказал директор по маркетингу Telcell Сергей Уснунц.