11:41 | 28.02.23 | Նորություններ | 11455
Orion Summit 2023 գագաթնաժողովը տեղի կունենա հունիսի 19-22-ին՝ Նյու Յորքում, «Ներդրումները դիրքավորում են Հայաստանը» խորագրով:
Orion Worldwide Innovations-ը ներկայացրել է գագաթնաժողովի պաշտոնական կայքը, որտեղ պարբերաբար կհամալրվի միջոցառման օրակարգի, գործընկերների, բանախոսների մասին տեղեկատվությունը:
Արդեն բաց եւ կայքում հասանելի են Orion Summit 2023-ի գրանցումները՝ հայտը լրացնելու միջոցով:
«Քանի որ Նյու Յորքում մեծ միջոցառման կազմակերպման նախապատրաստական աշխատանքները ժամանակ են պահանջում, մենք այս տարի ավելի վաղ ենք հայտարարում գրանցումների մասին, որպեսզի մասնակիցները նույնպես ժամանակ ունենան պատրաստվելու, մեր ընկերությունն էլ իր հերթին կարողանա օգնել հրավերների եւ մուտքի թույլտվության հարցում: Մինչեւ մարտի 15-ը գրանցվողների համար հայտարարված է Early Bird-վաղ շրջանի գրանցումը»,- նշել է Orion Worldwide Innovations Armenia-ի համահիմնադիր, տնօրեն Դիանա Արզումանյանը:
Orion Summit 2023-ը կտեւի 4 օր, կընդգրկի գագաթնաժողովը եւ այցելություններ աշխարհի խոշորագույն ֆինանսական, տեխնոլոգիական ընկերություններ, համալսարաններ, վենչուրային ֆոնդեր, ընտանեկան գրասենյակներ, հանդիպումներ ու քննարկումներ նորարարությունների եւ ներդրումների մասին:
Նախորդ միջազգային տեխնոլոգիական գագաթնաժողովը՝ Orion Summit 2022-ը, տեղի է ունեցել Երեւանում հունիսի 22-ին։ Այս տարվա գագաթնաժողովը նախորդի նպատակների՝ ներդրումային բանկինգի, ստարտափ էկոհամակարգի զարգացման եւ «Թվային Ջուղա Ցանցի» իրագործման ճանապարհի շարունակությունն է:

11:41 | 28.02.23 | News | 5455
Orion Summit 2023 will take place in New York City from June 19-22, with the slogan “Investments Position Armenia”.
Orion Worldwide Innovations launches the official website of the Orion Summit 2023 conference with information about the event’s agenda, partners, and speakers.
Registration for Orion Summit 2023 is open and available by filling out this form.
“Since preparations for a large event in New York take time, we are announcing registrations earlier this year so that participants also have time to prepare, and our company in turn helps with invitations and with entry permission issues. I am also happy to inform you that until March 15th, Early Bird registrations have been announced for the first registrants,” said Diana Arzumanyan, CEO & Co-Founder of Orion Worldwide Innovations Armenia.
Orion Summit 2023 will last four days. The summit will include meetings and discussions about innovations and investments, visits to the world’s largest financial and technology companies, universities, venture funds, and family offices.
Last year's international technology summit, Orion Summit 2022, was held in Yerevan. This year’s event is the continuation of the goals set by the previous summit: investment banking, development of the startup ecosystem, and the path to the realization of the “Digital Julfa Network” initiative.