11:00 | 19.12.19 | Նորություններ | 14685
Մինչեւ հունվարի 31-ը Ucom-ն առաջարկում է երեխաներ ունեցող բոլոր ծնողներին ամանորի նվեր մատուցել իրենց փոքրիկներին՝ ձեռք բերելով uKid հեռախոս-ժամացույցը 20% զեղչով։
Իրենց երեխաների հետ մշտապես կապի մեջ լինելու այլընտրանքային տարբերակը՝ uKid հեռախոս-ժամացույցը հնարավոր է գնել 39 900 դրամով, նախկին 50 000 փոխարեն, կամ սկզբից վճարել 9 900 դրամ, իսկ մնացած 30 000 դրամը վճարել հաջորդող 12 ամիսների ընթացքում (յուրաքանչյուր ամիս՝ 2500 դրամ)՝ uKid սակագնային պլանին 12 ամսով բաժանորդագրվելու պայմանով։
«Ձեր երեխաները կլինեն ավելի ազատ, իսկ Դուք՝ ավելի հանգիստ ու անհոգ, քանի որ մշտապես կարող եք տեղեկացված լինել նրանց գտնելու վայրի մասին, սահմանել ապահով գոտիներ։ Եթե երեխան դուրս է գալիս ապահով գոտուց, uKid հեռախոս-ժամացույցը ծանուցում կուղարկի Ձեր հավելվածին։ Դուք ինքնուրույն կսահմանեք այն կոնտակտային հեռախոսահամարները, որոնց Ձեր երեխան կարող է զանգել, ինչպես նաեւ՝ որ համարներից կկարողանա զանգեր ընդունել։ Արտակարգ իրավիճակներում երեխան Ձեզ հետ կապ կհաստատի՝ սեղմած պահելով SOS կոճակը», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
uKid մանկական հեռախոս-ժամացույցը պարբերաբար կհիշեցնի երեխային օրվա հանձնարարությունների մասին, բաժանորդները նաեւ կիմանան, թե որքան է երեխան քայլել օրվա ընթացքում։ Ծնողները կկարողանան նաեւ ակտիվացնել «Դասարանում» ռեժիմը, որը կսահմանափակի uKid մանկական հեռախոս-ժամացույցով խաղալու հնարավորությունը՝ օգնելով երեխային չշեղվել դասալսման կամ դասապատրաստման ընթացում։
Հավելենք, որ uKid մանկական հեռախոս-ժամացույցն աշխատում է միայն uKid սակագնային պլանին միացված SIM քարտերով, իսկ սակագնային պլանի ամսավճարը կազմում է 2000 դրամ։ Այս սակագնային պլանով երեխաները կստանան 5000 րոպե Ucom շարժական ցանցի ներսում, 1 ԳԲ շարժական ինտերնետ եւ անսահմանափակ SMS Ucom շարժական ցանցի ներսում։

11:00 | 19.12.19 | Новости | 13222
До 31 января Ucom предлагает родителям детей дошкольного и раннего школьного возраста подарить своим детям, приобретя телефон-часы uKid по невероятной скидке в 20%.
Альтернативный способ оставаться на связи со своими детьми – телефон-часы uKid можно приобрести за 39 900 драмов вместо прежних 50 000, либо сначала заплатить 9900 драмов, а остальные 30 000 драмов выплачивать в течение последующих 12 месяцев (по 2500 драмов в месяц), с условием подписки на тарифный план uKid сроком на 12 месяцев.
«Ваши дети будут более свободно передвигаться, а Вы будете спокойны за них, поскольку всегда будете осведомлены о месте их нахождения, устанавливать зоны безопасности. Если ребенок выходит из зоны безопасности, то на Ваше приложение придет сообщение от телефона-часов. Вы самостоятельно установите те контактные номера телефонов, на которые Ваш ребенок сможет звонить, а также получать от них звонки. В чрезвычайных ситуациях ребенок свяжется с Вами, удерживая кнопку SOS», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Детские телефон-часы uKid будут периодически напоминать ребенку о заданиях на день, абоненты также будут знать, сколько ребенок сделал шагов в течение дня. Родители также смогут активировать режим «В классе», который ограничит возможность игры с телефоном-часами uKid, позволив ребенку не отвлекаться во время учебного процесса.
Добавим, что детские телефон-часы uKid работают исключительно с SIM-картами, подключенными к тарифному плану uKid, а ежемесячная плата за тарифный план составляет 2000 драмов. С данным тарифным планом дети получат 5000 минут внутри мобильной сети Ucom, 1 ГБ мобильного интернета и безлимитные SMS-сообщения внутри мобильной сети Ucom.