17:14 | 26.09.19 | Նորություններ | 11702
Հայաստանում Beeline-ը տեղեկացնում է, որ այսուհետ Facebook սոցիալական կայքում կգործի նոր առանձին էջ իր կորպորատիվ հաճախորդների համար։
Beeline Business էջն օգտակար կլինի ոչ միայն Beeline-ի գործող կորպորատիվ հաճախորդների համար, այլ նաեւ կորպորատիվ սեգմենտի առաջարկներով հետաքրքրվող անձանց համար։
Beeline Business էջի բացման նպատակն է կորպորատիվ հաճախորդներին տեղեկացնել նոր ծառայությունների եւ առաջարկների մասին, կիսվել փորձով եւ կապ պահպանել վերջիններիս հետ։ Էջը նաեւ թույլ կտա նոր հաճախորդներին արագ ծանոթանալու բիզնես նոր առաջարկներին։
«Մեզ համար շատ կարեւոր է նպաստել բիզնես ոլորտի զարգացմանը Հայաստանում եւ առավել արդյունավետ, մատչելի եւ նորարարական ծառայություններ տրամադրել գործարարներին։ Beeline Business էջում դուք կգտնեք ամենաշահավետ առաջարկները Ձեր բիզնեսի համար։ Նաեւ էջը հնարավորություն կընձեռի օպերատիվ կերպով ստանալ Ձեզ հուզող բոլոր հարցերի պատասխանները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Այս էջի ստեղծմամբ Beeline-ը հարթակ է ստեղծում համախմբելու բիզնես ոլորտի ներկայացուցիչներին՝ տեղեկատվության փոխանակումը պարզ, արագ եւ հարմար դարձնելով։

17:14 | 26.09.19 | Новости | 10433
Beeline в Армении сообщает, что отныне в социальной сети Facebook будет действовать новая, отдельная страница для корпоративных клиентов компании.
Страница Beeline Business будет полезной не только для действующих корпоративных клиентов Beeline, но и для заинтересованных в предложениях корпоративного сегмента лиц.
Цель страницы Beeline Business – информировать корпоративных клиентов о новых услугах и предложениях, делиться опытом и быть с ними на связи. Страница также позволит новым клиентам быстро ознакомиться с новыми бизнес предложениями.
«Для нас очень важно способствовать развитию бизнес сферы в Армении и предоставлять предпринимателям максимально эффективные, доступные и инновационные услуги. На странице Beeline Business вы найдете самые выгодные предложения для вашего бизнеса. Страница также позволит оперативно получить ответы на все волнующие вас вопросы»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Запуском этой страницы Beeline формирует платформу, чтобы объединить представителей бизнес-сферы, делая передачу информации простой, быстрой и удобной.