17:14 | 26.09.19 | Նորություններ | 11702
Հայաստանում Beeline-ը տեղեկացնում է, որ այսուհետ Facebook սոցիալական կայքում կգործի նոր առանձին էջ իր կորպորատիվ հաճախորդների համար։
Beeline Business էջն օգտակար կլինի ոչ միայն Beeline-ի գործող կորպորատիվ հաճախորդների համար, այլ նաեւ կորպորատիվ սեգմենտի առաջարկներով հետաքրքրվող անձանց համար։
Beeline Business էջի բացման նպատակն է կորպորատիվ հաճախորդներին տեղեկացնել նոր ծառայությունների եւ առաջարկների մասին, կիսվել փորձով եւ կապ պահպանել վերջիններիս հետ։ Էջը նաեւ թույլ կտա նոր հաճախորդներին արագ ծանոթանալու բիզնես նոր առաջարկներին։
«Մեզ համար շատ կարեւոր է նպաստել բիզնես ոլորտի զարգացմանը Հայաստանում եւ առավել արդյունավետ, մատչելի եւ նորարարական ծառայություններ տրամադրել գործարարներին։ Beeline Business էջում դուք կգտնեք ամենաշահավետ առաջարկները Ձեր բիզնեսի համար։ Նաեւ էջը հնարավորություն կընձեռի օպերատիվ կերպով ստանալ Ձեզ հուզող բոլոր հարցերի պատասխանները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Այս էջի ստեղծմամբ Beeline-ը հարթակ է ստեղծում համախմբելու բիզնես ոլորտի ներկայացուցիչներին՝ տեղեկատվության փոխանակումը պարզ, արագ եւ հարմար դարձնելով։

Beeline Armenia has announced it has launched a new Facebook page for the company’s corporate clients.
Beeline Business will be useful for both existing clients and the individuals interested in offers for the corporate segment.
The purpose of the new page is to inform corporate clients about new services and offers, share experience and keep in touch with the clients. The page will also enable new clients to learn about fresh business offers quickly.
“It is very important for us to promote development of business sector in Armenia and provide more efficient, affordable and innovative service to entrepreneurs. On Beeline Business page, you will find the most convenient offers for your business. The page will also enable you to get operative answers to all your questions,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
With this page, Beeline creates a platform to gather members of the business sector and makes exchange of information simple, quick and convenient.