16:20 | 11.04.19 | Նորություններ | 10539
Մինչեւ հոկտեմբերի 15-ը՝ 6 ամիս շարունակ Ucom ընկերության հեռուստատեսային ծառայություններից օգտվող բաժանորդները կունենան հնարավորություն մատչելի ամսավճարով թեմատիկ հեռուստաալիքների փաթեթներ ավելացնելու իրենց uTV ծառայությանը։
Առաջարկի շրջանակներում U!TV Select, 3Play Select, 4Play Select, 3Play Lite սակագնային պլաններից եւ U!TV Մարզային առաջարկից օգտվող, պարտավորությամբ եւ առանց պարտավորության նոր եւ առկա բաժանորդներն նախընտրելի առանձին հեռուստաալիքի փոխարեն կկարողանան ավելացնել թեմատիկ ալիքների մի ամբողջ խումբ՝ դրա դիմաց վճարելով ավելի փոքր ամսավճար։
«Այս հատուկ առաջարկը հատկապես այն հեռուստասերների համար է, ովքեր ունեն թեմատիկ նախասիրություններ եւ կցանկանային խնայել հավելյալ ալիքների համար վճարվող ընդհանուր գումարի մինչեւ 40%-ը։ Սա հրաշալի լուծում է բոլոր կինոսերների, մանկական կամ սպորտային բովանդակություն նախընտրող մեր հեռուստադիտողների համար»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

16:20 | 11.04.19 | Новости | 9130
До 15 октября 6 месяцев подряд абоненты телевизионной услуги от компании Ucom будут иметь исключительную возможность за доступную ежемесячную плату добавить пакеты тематических телеканалов к своей услуге uTV.
В рамках предложения новые и текущие абоненты тарифных планов U!TV Select, 3Play Select, 4Play Select, 3Play Lite, а также U!TV Региональный, вне зависимости от того, есть ли у них обязательства или нет, вместо отдельного телеканала смогут добавить целую группу тематических каналов, выплачивая более низкую ежемесячную плату.
«Это специальное предложение заинтересует в частности тех телезрителей, у которых есть тематические предпочтения, и они хотели бы сэкономить до 40% от общей суммы, выплачиваемой за просмотр дополнительных телеканалов. Это отличное решение для всех любителей кино, а также для наших телезрителей, предпочитающих детский или спортивный контент», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
В частности ежемесячная плата за пакет с телеканалами фильмов Кинохит, Киномикс, Amedia Premium HBO, TV 1000, ViP COMEDY, ViP MEGAHIT, Наше Новое Кино, FOX и Viasat Action TV 1000 составляет 1400 драмов. А ежемесячная плата за пакет с телеканалами мультфильмов О!, TiJi, Cartoon Network, Nickelodeon HD, Рыжий, Карусель и Da Vinci Learning составляет 1000 драмов. Любители спорта смогут в качестве HD просматривать пакет спортивных телеканалов Eurosport 2 HD, Setanta Sport Plus HD, Eurosport 1 HD, Viasat Sport HD и Setanta Sport HD всего за 1000 драмов в месяц.
Добавим, что стоимость пакета оплачивается в дополнение к ежемесячной плате за услугу телевидения от Ucom.