12:01 | 03.11.18 | Նորություններ | 14376
Beeline-ն ակցիա է անցկացնում կանխավճարային բաժանորդների համար, ովքեր օգտվում են «Ավտոմատ վճարում» ծառայությունից։
Մինչեւ 2018թ. դեկտեմբերի 31-ը «Ավտոմատ վճարում» ծառայության օգնությամբ հաշվեկշիռը լիցքավորելու դեպքում բաժանորդի հաշվեկշռին ավտոմատ կերպով փոխանցվելու է լրացուցիչ գումար՝ փոխանցման 30 տոկոսի չափով։
«Ավտոմատ վճարման ծառայությունը թույլ է տալիս մեր հարյուրավոր բաժանորդներին մշտապես լինել կապի մեջ եւ չանհանգստանալ հաշվեկշռի լիցքավորման համար։ Նույնիսկ այս հարցում մենք առաջին հերթին հոգում ենք պարզության եւ հարմարության մասին, քանի որ համակարգը ինքը հետեւում է, որ հաշվեկշռի վրա մշտապես լինի հաճախորդի համար ցանկալի գումարը։ Մենք առաջարկում ենք բաժանորդներին օգտվել այս ժամանակակից ծառայությունից, որն արդեն դարձել է 30 տոկոսով ավելի շահավետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ակցիայի գործելու ընթացքում քեշբեքի հնարավոր առավելագույն չափը չի կարող գերազանցել 6000 դրամը։ Ավտոմատ վճարումը կարելի է միացնել ընկերության www.beeline.am կայքում «Վճարում» բաժնում։ Բաժանորդը կարող է իր ցանկությամբ նշել գումար, որը ավտոմատ կերպով փոխանցվելու է հաշվեկշռին՝ հեռախոսահամարին կցված բանկային քարտից։ Ցանկության դեպքում ծառայությունը կարելի է հեշտությամբ  անջատել, փոփոխել փոխանցվող գումարի չափը կամ կցված բանկային քարտի տվյալները։

12:01 | 03.11.18 | Новости | 13180
Beeline проводит акцию для абонентов предоплатной системы расчетов, пользующихся услугой «Автоплатеж».
До 31 декабря 2018 года при оплате мобильного телефона с помощью услуги «Автоплатеж» на баланс будет автоматически зачислена дополнительная сумма в размере 30% от совершенного платежа.
«Опция автоматической оплаты уже позволяет сотням наших клиентов всегда быть на связи и не беспокоиться о пополнении баланса. Даже в этом вопросе мы в первую очередь заботимся о простоте и удобстве, ведь система сама следит за тем, чтобы на счету всегда была желаемая для клиента сумма. Мы приглашаем абонентов воспользоваться этой современной услугой, которая стала на 30% выгоднее»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Максимально доступная сумма кешбэка в период проведения акции не может превышать 6000 драмов.Подключить автоплатеж можно на сайте компании www.beeline.am в разделе «Оплата». Абонент может по своему усмотрению установить сумму, которая будет автоматически перечисляться на баланс с прикрепленной к номеру банковской карточки. При желании услугу можно легко отключить, изменить перечисляемую сумму или данные прикрепленной карточки.