14:19 | 25.09.18 | Նորություններ | 23399
Beeline-ը հայտարարել է ֆիզիկական անձանց համար ֆիքսված հեռախոսակապի «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթի գործարկման մասին:
Փաթեթի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս ստանալու են 100 րոպե Հայաստանի, ԼՂՀ-ի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի եւ Մեծ Բրիտանիայի բոլոր ֆիքսված եւ բջջային ցանցերին զանգահարելու համար, ինչպես նաեւ 500 րոպե՝ Հայաստանում Beeline-ի ֆիքսված ցանցում զանգահարելու համար։
«Նախընտրելի» փաթեթի ամսական բաժանորդավճարը կազմում է 1300 դրամ, սակայն Beeline-ի գործող բաժանորդներն այս փաթեթին անցում կատարելով կարող են առանց հավելյալ վճարումների մինչեւ դեկտեմբերի 1-ն օգտվել նոր փաթեթի բոլոր առավելություններից ՝ ընդամենը 1100 դրամ ամսավճարով։
Նոր սակագնային փաթեթին միանալու համար անհրաժեշտ է ֆիքսված հեռախոսից զանգահարել 8001 կարճ համարով, եւ փոփոխությունը ուժի մեջ կմտնի հաջորդ աշխատանքային օրվա ընթացքում: Նոր առաջարկին կարելի է նաեւ միանալ՝ այցելելով Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման մոտակա գրասենյակ։
«Բաժանորդներից ստացված հետադարձ կապում մենք հաճախ ֆիքսված հեռախոսակապի վերաբերյալ տարբեր առաջարկներ ենք ստանում։ Ոմանց համար ավելի կարեւոր է ֆիքսված ցանցում առկա խոսելաժամանակը, ոմանք էլ նախընտրում են զանգահարել բջջային հեռախոսահամարներին կամ արտասահմանում գտնվող իրենց հարազատներին։ Վերլուծելով այդ կարծիքները՝ մենք որոշեցինք համատեղել այդ ամենը մի փաթեթում։ Վստահ եմ, որ մեր հաճախորդներին դուր կգա քաղաքային հեռախոսակապի այս նոր ունիվերսալ առաջարկը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Մինչեւ 2019 թ․ հունվարի 15-ը Beeline-ի ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդները կարող են անվճար զանգահարել դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային ցանց, իսկ դեպի Ռուսաստանի ֆիքսված ցանցեր զանգերի արժեքը կկազմի 15 դր/ր:

14:19 | 25.09.18 | Новости | 23373
Beeline объявляет о запуске нового тарифного плана фиксированной телефонной связи «Предпочтительный» для физических лиц.
Абоненты тарифного плана ежемесячно будут получать 100 минут для звонков на все мобильные и фиксированные сети Армении, НКР, США, Канады и Великобритании, а также 500 минут для звонков внутри фиксированной сети Beeline в Армении.
Ежемесячная абонентская плата тарифного плана «Предпочтительный» составляет 1300 драмов, однако все действующие абоненты фиксированной связи Beeline, которые перейдут на тарифный план «Предпочтительный», смогут до 1 декабря 2018 года пользоваться всеми преимуществами нового предложения без дополнительных плат – всего за 1100 драмов в месяц.
Для подключения к новому тарифному плану нужно с фиксированного телефона позвонить по короткому номеру 8001, и изменения будут внесены в течение следующего рабочего дня. Можно также подключиться к новому предложению, посетив ближайший офис компании.
«В обратной связи от абонентов мы часто видим различные предложения по поводу фиксированной связи. Для кого-то важнее разговорное время внутри фиксированной сети, другие - предпочитают звонить на мобильный телефон или родственникам заграницу. Проанализировав эти предложения, мы решили пойти на бескомпромиссное решение и предложить сразу все. Я уверен, что клиентам понравится наше новое универсальное предложение городской телефонной связи», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Напомним, что абоненты фиксированной связи Beeline до 15 января 2019 года могут бесплатно звонить на мобильные номера Beeline в России, а звонки на российские городские номера стоят 15 драмов за минуту разговора.