16:19 | 18.09.18 | Նորություններ | 13997
Ucom ընկերությունը կրկնապատկել է uDaily կանխավճարային շարժական ինտերնետի ծառայության շրջանակներում տրամադրվող ներառումների ծավալը։
Այսուհետ բոլոր նրանք, ովքեր առանց ամսավճարի ցանկանում են օգտվել շարժական ինտերնետից միայն իրենց նախընտրած օրերին, օրական 250 դրամով կստանան 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետ՝ նախկին 500 ՄԲ-ի փոխարեն:
Եթե բաժանորդներին անհրաժեշտ լինի ավելի շատ գերարագ ինտերնետի ծավալ՝ առավել երկար ժամկետով, ապա նրանք կարող են ակտիվացնել գերարագ ինտերնետի փաթեթներ՝ մոդեմի ինտերֆեյսից 111 համարին ուղարկելով SMS՝ համապատասխանաբար 1GB, 4GB կամ 8GB բովանդակությամբ։
«Գերարագ ինտերնետի 1ԳԲ փաթեթը կակտիվանա 7 օրով՝ 1000 դրամի դիմաց, 4ԳԲ փաթեթը կակտիվանա 15 օրով՝ 2000 դրամի դիմաց, իսկ 8ԳԲ փաթեթը հնարավոր կլինի սպառել 30 օրվա ընթացքում՝ վճարելով 3000 դրամ», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Մինչեւ գերարագ ինտերնետի փաթեթի վավերականության ժամկետի ավարտը համապատասխան ներառումները սպառելուց հետո բաժանորդները կշարունակեն օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից՝ մինչեւ 64 կբ/վ արագությամբ՝ մինչեւ տվյալ օրվա 23:59:59:

16:19 | 18.09.18 | Новости | 14003
Компания Ucom удвоила объем мобильного интернета, предоставляемого в рамках предоплатной услуги uDaily.
Отныне все те, кто желает воспользоваться мобильным интернетом без ежемесячной платы только в те дни, когда пожелают, всего за 250 драмов в день получат 1ГБ высокоскоростного интернета вместо прежних 500 МБ.
А если абонентам нужен будет больший объем высокоскоростного интернета на более длительный срок, то они смогут активировать пакеты высокоскоростного интернета, отправив SMS-сообщение на номер 111 с интерфейса своего модема с ключевыми словами 1GB, 4GB или 8GB соответственно.
«Пакет высокоскоростного интернета в 1ГБ активируется сроком на 7 дней всего за 1000 драмов, пакет в 4ГБ активируется на 15 дней за 2000 драмов, а пакет в 8 ГБ можно будет использовать в течение 30 дней, заплатив 3000 драмов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что до конца срока действия соответствующих вложений высокоскоростного интернета абоненты продолжат использовать безлимитный интернет со скоростью в 64 кб/сек до 23:59:59 данного дня.