16:14 | 19.06.18 | Նորություններ | 14085
Մինչեւ օգոստոսի 20-ը հեռախոսը հնարավոր կլինի գնել 19900 դրամով, որից 5500 դրամը կփոխանցվի բաժանորդի հաշվեկշռին։ Սմարթֆոնները տրամադրվում են «Սմարթ 1500»/«Սմարթ 1500 Մարզային» սակագնային փաթեթի հետ միասին։
Beeline Smart 8 սմարթֆոնը բյուջետային մոդել է, որը համալրված է 4 միջուկային պրոցեսորով եւ աշխատում է Android 6․0 օպերացիոն համակարգով։ Մոդելն ունի երկու տեսախցիկ եւ երկու SIM քարտ տեղադրելու հնարավորություն, ինչպես նաեւ նախատեսված է 2G եւ 3G ցանցերում աշխատելու համար։
«Beeline-ը շարունակում է ընդլայնել սմարթֆոնների տարածվածությունը երկրում, առաջարկելով ինչպես հայտնի բրենդների հեռախոսներ, այնպես էլ մատչելի մոդելներ, որոնք թույլ են տալիս օգտատերին փոքր գումարի դիմաց լիարժեք գնահատել սմարթֆոնի եւ ինտերնետի օգտագործման բոլոր առավելությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:14 | 19.06.18 | Новости | 14379
До 20 августа телефон можно приобрести по цене 19 900 драмов, из которых 5500 драмов начисляется на счет абонента. Смартфон продается с подключением к тарифному плану «Смарт 1500»/«Смарт 1500 региональный».
Смартфон Beeline Smart 8 – бюджетная модель, которая оснащена 4-ядерным процессором и работает под управлением операционной системы Android 6.0. Модель оснащена 2 камерами, а сам смартфон поддерживает 2 SIM-карты и работает в сетях 2G и 3G.
«Beeline продолжает увеличивать проникновение смартфонов в стране, предлагая как продукцию именитых брендов, так и бюджетные модели, позволяющие владельцу за небольшую стоимость в полной мере оценить преимущества использования смартфона и интернета», – сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.