12:27 | 28.12.17 | Նորություններ | 42220
Այս տարի ամանորյա տոների շրջանում Beeline-ի բաժանորդները ճանապարհորդելիս արդեն 39 երկրներում կարող են օգտվել 4G կապից։
4G կապը հասանելի է դարձել Հունաստանում, Կիպրոսում, ԱՄԷ-ում, Եգիպտոսում, Իրանում, Ավստրիայում, Ֆրանսիայում, Հոլանդիայում, Չեխիայում, Իսպանիայում, Գերմանիայում, Թաիլանդում եւ այլ երկրներում։  Մինչ այդ 4G ցանցը Beeline-ի բաժանորդներին հասանելի էր Ռուսաստանում, Վրաստանում, Իտալիայում, ԱՄՆ-ում, Չինաստանում եւ այլ երկրներում։
«Մեր նպատակն է, որպեսզի մեր բաժանորդները միշտ կապի մեջ լինեն իրենց մտերիմների հետ, այդ թվում եւ ճանապարհորդելիս։ Հենց դրա համար մենք չենք դադարեցնում ռոումինգում ծառայությունների ընդլայնման եւ զարգացման գործընթացը։ Վստահ ենք, որ 4G կապի հասանելիությունը մեր բաժանորդների հանգիստն ու աշխատանքն արտասահմանում կդարձնի ավելի հարմար եւ հաճելի», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ի բաժանորդները ցանկացած երկրից կարող են անվճար զանգահարել բաժանորդային սպասարկման կենտրոն՝ +374 8000 0612 համարով:

12:27 | 28.12.17 | Новости | 42231
В период новогодних праздников абоненты Beeline во время путешествий смогут воспользоваться связью 4G в 39 странах.
Связь 4G стала доступной в Греции, Кипре, ОАЭ, Египте, Иране, Австрии, Франции, Голландии, Чехии, Испании, Германии, Таиланде и других странах. Ранее сеть 4G Beeline была доступна абонентам в России, Грузии, Италии, США, Китае и других странах.
«Мы стремимся, чтобы наши абоненты всегда оставались на связи со своими близкими, в том числе во время путешествий. Именно поэтому мы не прекращаем процесс расширения и развития услуг роуминга. Уверены, что благодаря доступности связи 4G отдых и работа наших абонентов  за рубежом станут удобнее и приятнее»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Абоненты Beeline смогут из любой страны бесплатно связаться с центром обслуживания клиентов по номеру +374 8000 0612.