13:57 | 27.06.17 | Նորություններ | 32041
Հունիսի 23-25-ը Ծաղկաձորում AIESEC-ի կազմակերպած համաժողովի ընթացքում ելույթով հանդես է եկել «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը:
Նա երիտասարդներին ներկայացրել է ընկերության հաջող կառավարման գաղտնիքներն ու հեռահաղորդակցության ոլորտի զարգացումները Հայաստանում վերջին մի քանի տասնամյակների ընթացքում։
«Այսօր ես որոշ փակագծեր բացեցի եւ ներկայացրի մեր ընկերության հաջողության բանալին հանդիսացող կարեւոր ուղղությունները։ Համոզված եմ՝ այս երիտասարդներից շատերն ապագայում իրենք են նման հանդիպումներ ունենալու որպես ղեկավարներ։ Երիտասարդների համար շատ արժեքավոր են այն գիտելիքներն ու փորձը, որը կարող են փոխանցել նրանց փորձառու մենեջերները եւ դա միջազգայնորեն ընդունված գործընթաց է։ «Ռոստելեկոմը» տարիներ շարունակ համագործակցում է հայաստանյան AIESEC-ի հետ եւ շարունակելու ենք ակտիվ երիտասարդների կողքին լինել»,- նշել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։

13:57 | 27.06.17 | Новости | 32025
23-25 июля в Цахкадзоре на организованной AIESEC конференции выступил генеральный директор «Ростелеком-Армения» Айк Фармазян.
Он представил молодым людям секреты успешного управления компанией и развития в сфере телекоммуникаций в Армении за последние несколько десятков лет.
«Сегодня я раскрыл некоторые скобки и представил главные направления, являющиеся ключом к успеху нашей компании. Уверен, что многие из этих молодых ребят в будущем сами будут иметь подобные встречи в качестве лидеров. Для молодых людей очень ценны эти знания и опыт, которые могут им передать опытные менеджеры, и это всемирно признанная процедура. «Ростелеком» много лет сотрудничает с армянским представительством AIESEC, и мы продолжим быть рядом с активной молодежью»,- отметил генеральный директор «Ростелеком-Армения» Айк Фармазян.