13:57 | 27.06.17 | Նորություններ | 32041
Հունիսի 23-25-ը Ծաղկաձորում AIESEC-ի կազմակերպած համաժողովի ընթացքում ելույթով հանդես է եկել «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը:
Նա երիտասարդներին ներկայացրել է ընկերության հաջող կառավարման գաղտնիքներն ու հեռահաղորդակցության ոլորտի զարգացումները Հայաստանում վերջին մի քանի տասնամյակների ընթացքում։
«Այսօր ես որոշ փակագծեր բացեցի եւ ներկայացրի մեր ընկերության հաջողության բանալին հանդիսացող կարեւոր ուղղությունները։ Համոզված եմ՝ այս երիտասարդներից շատերն ապագայում իրենք են նման հանդիպումներ ունենալու որպես ղեկավարներ։ Երիտասարդների համար շատ արժեքավոր են այն գիտելիքներն ու փորձը, որը կարող են փոխանցել նրանց փորձառու մենեջերները եւ դա միջազգայնորեն ընդունված գործընթաց է։ «Ռոստելեկոմը» տարիներ շարունակ համագործակցում է հայաստանյան AIESEC-ի հետ եւ շարունակելու ենք ակտիվ երիտասարդների կողքին լինել»,- նշել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։

13:57 | 27.06.17 | News | 32022
Rostelecom Armenia CEO Hayk Faramazyan performed as a speaker at the AIESEC conference, held on June 23-25 in Tsaghkadzor.
He shared the company’s successful management secrets with the young audience and told about the developments of recent decades in Armenia’s telecommunication sector.
“I opened some brackets today and presented important directions, key to our company’s success. I am certain many of these young people will hold such meetings as managers in the future. Knowledge and skills that experienced managers can share with young people is very important for them. It is an international practice. Rostelecom has cooperated with AIESEC Armenia for years and will remain an active agent at the youth’side,” said Rostelecom Armenia CEO Hayk Faramazyan.