14:18 | 05.09.16 | Նորություններ | 14468
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ու Beeline-ը գործարկել են նոր համատեղ քարտ, որը կարագացնի ու կպարզեցնի վարկային գիծ ստանալու գործընթացը:
Ինչպես նշել են բանկում, համագործակցության շրջանակում Beeline-ի հավատարիմ բաժանորդները հնարավորություն կստանան ձեւակերպել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի վարկային քարտերն առավել պարզեցված ընթացակարգով եւ մինչեւ 45 օր մարման արտոնյալ ժամանակահատվածով:
«Մենք ուրախ ենք համագործակցել Beeline-ի հետ եւ համոզված ենք, որ մեր տեխնոլոգիական եւ ֆինանսական հնարավորությունները թույլ կտան գործընկերոջ բաժանորդներին մասնակցել ծրագրին ավելի շահավետ պայմաններով: Beeline-ի հետ համատեղ քարտի թողարկումը եւս մեկ քայլ է վարկային գծի ձեւակերպման գործընթացի հեշտացմանն ընդառաջ, որը տնտեսում է մեր հաճախորդների ժամանակը եւ ռեսուրսները»,- նշել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Յուրի Գուսեւը:
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը եւս կարեւորել է այս համագործակցությունը:
«Մեր նշանաբանն է ծառայությունների պարզությունն ու հարմարավետությունը, եւ Beeline-ը ուրախ կլինի ընդլայնել դրա կիրառման սահմանները: ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հետ գործընկերության շնորհիվ մենք չենք սահմանափակվի սեփական պրոդուկտներով ու ծառայություններով, այլեւ հնարավորություն կտանք մեր հավատարիմ հաճախորդներին ստանալ ավանդական բանկային ծառայություններն ավելի արագ, հեշտ ու հարմարավետ»,- ասել է Անդրեյ Պյատախինը:
Բանկում տեղեկացրել են, որ ընկերությունների քոբրենդինգային քարտը կարող են ստանալ լավ վարկային պատմություն ունեցող՝ Beeline-ի հավատարիմ բաժանորդները:
Նախագծին մասնակցելու մասին SMS հաղորդագրություն ստանալուց հետո պետք է դիմել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ՝ քարտի ձեւակերպման համար, որի համար անհրաժեշտ է ունենալ միայն անձը հաստատող փաստաթուղթ եւ հանրային ծառայությունների համարանիշ/սոցիալական քարտ կամ դրա բացակայության մասին տեղեկանք:

14:18 | 05.09.16 | Новости | 14451
Банк ВТБ (Армения) и Beeline запускают новую совместную карту, которая ускорит и упростит процесс получения кредитной линии.
Как отметили в банке, в рамках сотрудничества лояльные абоненты Beeline получат возможность оформить кредитную карту Банк ВТБ (Армения) по максимально упрощенной процедуре и со льготным периодом погашения кредитной линии (до 45 дней).
«Мы рады сотрудничеству с Beeline и убеждены, что наши технологичные и финансовые возможности позволят абонентам партнера принять участие в программе на более выгодных условиях. Выпуск совместной карты с Beeline - еще один шаг навстречу упрощения процесса оформления кредитной линии, который сэкономит и время, и ресурсы наших клиентов», - отметил генеральный директор-председатель директората Банка ВТБ (Армения) Юрий Гусев.
Гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин также отметил важность данного сотрудничества.
«Простота и удобство услуг - наш девиз, и Beeline рад возможности расширить границы его применения. Благодаря партнерству с Банком ВТБ (Армения) мы не ограничиваемся собственными продуктами и услугами, но и предоставляем нашим лояльным клиентам эксклюзивные возможности получить традиционные банковские услуги значительно быстрее, проще и удобнее», - сказал Андрей Пятахин.
В банке сообщили, что получить совместную карту Банка ВТБ (Армения) и Beeline могут лояльные абоненты Beeline с хорошей кредитной историей.
После получения SMS-сообщения об участии в проекте нужно обратиться в любой филиал Банка ВТБ (Армения) для оформления карты. При себе нужно иметь лишь документ удостоверяющий личность и номер общественных услуг/социальную карту (или справку об ее отсутствии).