08:22 | 07.07.16 | Նորություններ | 5850
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչեւ 2016թ. օգոստոսի 31-ը բաժանորդագրվելով «STARTPHONE» սակագնային պլանին 3900 դրամ ամսավճարով՝ 4500 դրամի փոխարեն, Blu Studio X Mini 4G (LTE) սմարթֆոնը կարելի է ստանալ 1 դրամով:
««STARTPHONE» սակագնային պլանը զգալիորեն նպաստել է երկրում սմարթֆոն օգտագործողների թվի աճին: Սա պայմանավորված է առաջարկի ընդհանուր գրավչությամբ, որում ներառված են թե՛ մատչելի ամսավճարը, թե՛ սակագնային պլանի առավելությունները, եւ թե՛ սարքի ու բաժանորդային սպասարկման բարձր  որակը: Ոչ պակաս կարեւոր է այն, որ բաժանորդագրվելով սակագնային պլանին՝ նաեւ կարելի է ձեռք բերել 4G (LTE) ցանցի հետ համատեղելի սմարթֆոն: Մենք շարունակելու ենք ընդլայնել այս սակագնային պլանի շրջանակներում առաջարկվող սարքերի տեսականին՝ հաղորդակցման ամենատարբեր պահանջներ եւ գնային նախընտրություններ ունեցող բաժանորդների կարիքները բավարարելու համար»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Այս սակագնային պլանի շրջանակում բաժանորդը յուրաքանչյուր ամիս նաեւ ստանում է 2000 ներցանցային րոպե, 3000 ՄԲ ինտերնետ եւ անսահմանափակ թվով SMS հաղորդագրություններ (1000 SMS` ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ցանցում) ուղարկելու հնարավորություն:

08:22 | 07.07.16 | Новости | 5849
ВиваСелл-МТС сообщает, что до 31 августа 2016 года, подписавшись на тарифный план «STARTPHONE» с ежемесячной платой 3900 драмов вместо 4500 драмов, можно будет приобрести смартфон Blu Studio X Mini 4G (LTE) за 1 драм.
«Тарифный план «STARTPHONE» значительно способствовал росту числа пользователей смартфонов в стране. Это обусловлено общей привлекательностью предложения, в том числе доступной ежемесячной платой, достоинствами тарифного плана и высоким качеством устройств и абонентского обслуживания. Не менее важно то, что, подписавшись на тарифный план, можно приобрести телефон, поддерживающий сеть 4G (LTE). Мы продолжим расширять линейку устройств, предлагаемых в рамках данного тарифного плана, чтобы удовлетворить потребности абонентов с самыми разными коммуникационными требованиями и ценовыми предпочтениями», - отметил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
В рамках данного тарифного плана абонент ежемесячно получает 2000 минут разговоров внутри сети, 3000 Мб интернета и возможность отправлять неограниченное количество SMS (1000 SMS в сети ВиваСелл-МТС).