12:06 | 03.03.16 | Նորություններ | 5538
12, 18 կամ 24 ամսով ֆիքսված 10 500 դրամ ամսավճարով բաժանորդագրվելով՝ բաժանորդը յուրաքանչյուր ամիս ստանում է 5000 ներցանցային րոպե խոսելաժամանակ, 15000 ՄԲ ինտերնետ եւ անսահմանափակ ներցանցային SMS ուղարկելու հնարավորություն (1000 SMS՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ցանցի ներսում):
Բաժանորդագրվելիս նաեւ կարելի է ընտրել HTC, Alcatel, Samsung, Huawei կամ Lenovo սմարթֆոնների նշված մոդելները՝ 1 դրամով:
««STARTPHONE» փաթեթը ոչ միայն թույլ է տալիս մտերիմների հետ շփվել մատչելի սակագներով, այլեւ բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում լիովին վայելելու ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գերարագ ինտերնետն ու օգտվելու փաթեթում ներառված ինտերնետի ծավալից՝ ստանալով սմարթֆոն ընդամենը մեկ դրամով եւ ամսավճարի հարմարավետ պայմաններով»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

12:06 | 03.03.16 | Новости | 5532
Оформив подписку на 12, 18 или 24 месяцев на пакет с фиксированной платой 10 500 драмов, абоненты ежемесячно будут получать 5000 минут разговоров внутри сети, 15000 Мб интернета и возможность отправлять неограниченное количество СМС-сообщений внутри сети (1000 СМС в сети ВиваСелл-МТС).
При оформлении подписки можно также выбрать указанные модели смартфонов HTC, Alcatel, Samsung, Huawei или Lenovo за 1 драм.
«Пакет STARTPHONE за удобную ежемесячную плату не только позволяет общаться с близкими по доступным ценам, но и предоставляет абонентам возможность полностью наслаждаться сверхскоростным интернетом ВиваСелл-МТС и пользоваться включенным в пакет объемом интернета, получив смартфон всего за 1 драм», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.