16:39 | 09.11.15 | Նորություններ | 5452
Երեւանի թիվ 112 ավագ դպրոցի 10-րդ եւ 11-րդ դասարանների աշակերտներն այսօր այցելել են Beeline-ի Կապի թանգարան եւ Beeline համալսարան:
Ընկերությունն աշակերտների համար կազմակերպել է բիզնես-դասընթաց «Աշխատանք մեծ ընկերությունում Beeline-ի օրինակով» թեմայով:
Հայաստանում Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը ողջունել է ընկերություն այցելած երիտասարդ հյուրերին:
«Գիտակցելով ձեր մասնագիտական զարգացմանը նպաստելու նման բացառիկ հնարավորությունը` Beeline-ը հատուկ կարեւորություն է տալիս նմանատիպ միջոցառումներին: Այսօր դուք գործնականում ծանոթացաք հեռահաղորդակցության առաջատար օպերատորի աշխատանքին եւ բացահայտեցիք նրա աշխատանքի հետ կապված բազմաթիվ առանձնահատկություններ։ Վստահ եմ, որ ձեռք բերած հմտությունները կհանդիսանան Beeline–ի եւս մեկ ներդրում ձեր հետագա մասնագիտական կարիերայի ընթացքում»,- ասել է նա:

10th and 11th grade pupils of Yerevan 112 high school have today visited Beeline Communications Museum and Beeline University.
The company has organized a business training on ''Working in a Corporation by Beeline Model'' for them.
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin welcomed the young guests who visited the company.
''Realizing such an exclusive opportunity to boost your careers, Beeline pays special attention to such events. Today, you got acquainted with the leading communication operator's work in practice and discovered many peculiarities of its operation. I am sure your skills will be Beeline's another investment in your future career'', he said.
Beeline Communications Museum is open every Monday through Friday at 10:00-16:00. The entrance is free.