11:42 | 15.10.15 | Նորություններ | 6900
«Ռոստելեկոմ»-ը ծառայությունների դիմաց առցանց վճարումներն այսուհետ կընդունի նաեւ «Իդրամ» համակարգի` www.idram.am կայքի միջոցով։
«Ռոստելեկոմ»-ում նշել են, որ ծառայությունը հասանելի կլինի նաեւ «Իդրամ» բջջային դրամապանակում, որի նոր թարմացումներն iOS եւ Android հարթակներում նախատեսվում են առաջիկա օրերին։
«Համագործակցության արդյունքում «Ռոստելեկոմ»-ի «Ինտերնետ հասանելիություն», «Հեռախոսակապ»-ի եւ «Սմարթ հեռուստատեսության» ծառայությունների դիմաց վճարումները կիրականացվեն նաեւ առցանց համակարգով՝ հնարավորինս մոտեցնելով եւ հարմարավետ դարձնելով գործընթացը բաժանորդների համար։
«Ռոստելեկոմ»-ը հավատարիմ է մնում իր որդեգրած քաղաքականությանը եւ բաժանորդների կողմից ծառայությունների դիմաց վճարումներ իրականացնելիս որեւէ միջնորդավճար չի գանձվում՝ անկախ վճարային համակարգի ընտրությունից (այդ թվում՝ TelCell, EasyPay, Mobidram ակնթարթային համակարգերի միջոցով, ինչպես նաեւ ընկերության կայքում նշված բանկերի մասնաճյուղերում վճարումներ իրականացնելիս)»,- ասված է հաղորդագրությունում։

11:42 | 15.10.15 | News | 6903
From now on, payment for Rostelecom services will be available through Idram’s www.idram.am website.
Rostelecom has noted that the service will also be available in Idram mobile wallet which will be updated for iOS and Android in a couple of days.
“As a result of cooperation, Rostelecom’s Internet Availability, Phone Network and Smart TV services may be paid for on line which will make the whole process easier for subscribers.
Rostelecom is committed to its policy and doesn’t charge any commissions for service payments irrespective of the payment systems (including TelCell, EasyPay, Mobidram as well as in the bank branches mentioned by the company)”, the press release notes.