17:17 | 02.10.15 | Նորություններ | 6856
Ընկերությունում նշել են, որ բնական խոտածածկի վրա տեղադրված տաղավարում «Յուքոմ»-ի աշխատակիցները հետաքրքրասեր այցելուներին էին ցուցադրում LTE գերարագ անլար հաղորդակցման ցանցը: Յուրաքանչյուր ցանկացող կարող էր մոտենալ եւ փորձարկել LTE ինտերնետի արագությունը:
«Տաղավարի մյուս մասում «Յուքոմ»-ը ներկայացնում էր հեռուստատեսության նոր լուծումները, որոնք հնարավորություն են ընձեռում շարժական սարքերի միջոցով կառավարել հեռուստաեթերը: Առանձին ներկայացվում էր նաեւ «TV Banking» ծառայությոնը»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Յուքոմ»-ում նշել են, որ շատ մոտ ապագայում ընկերության բոլոր բաժանորդները հնարավորություն կունենան օգտվել ցուցադրված բոլոր ծառայություններից:

17:17 | 02.10.15 | Новости | 6855
В компании отметили, что в установленном на натуральной траве павильоне сотрудники «Юком» демонстрировали посетителям сверхскоростную беспроводную сеть LTE. Каждый желающий мог подойти и попробовать скорость LTE-интернета.
«В другой части павильона «Юком» представил новые решения в области телевидения, которые предоставляют возможность управлять телеэфиром с помощью мобильных устройств. Отдельно была представлена услуга TV Banking», - говорится в сообщении.
В «Юком» отметили, что в ближайшем будущем все абоненты компании смогут пользоваться всеми представленными услугами.