14:55 | 11.09.15 | Նորություններ | 10570
«Համոզված եմ, որ այս գրասենյակի բացումը առաջին քայլն է դեպի նոր եւ կայուն համագործակցության սկիզբ այս մարզում: Մենք շատ ենք կարեւորում մարզային համայնքներում ընկերության ներկայությունը ոչ միայն ենթակառուցվածքների ստեղծման եւ համայնքի զարգացման առումով, այլ նաեւ սոցիալական ծրագրերի իրականացման նպատակներով»,- ասել է «Յուքոմ» ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկի կապակցությամբ «Յուքոմ»-ը նաեւ անհրաժեշտ գրենական պիտույքներով համալրված փաթեթներ է նվիրել Կապանի 480 առաջին դասարանցիներին: Առաջինն իրենց նվերները ստացել են Կապանի թիվ 3 հատուկ կրթահամալիրի սաները:

14:55 | 11.09.15 | News | 10531
“I am sure that the opening of the office is the first step toward new and stable cooperation. We attach importance to our company’s representation in the communities not only in terms of establishment of infrastructures or development of the community but also implementation of social programs”, said Ucom CEO Hayk Yesayan.
On the occasion of new academic year, Ucom also presented packages of stationeries to the first grade pupils of N480 Kapan school. Pupils of N3 special school were the first to get their presents.