14:55 | 11.09.15 | Նորություններ | 10570
«Համոզված եմ, որ այս գրասենյակի բացումը առաջին քայլն է դեպի նոր եւ կայուն համագործակցության սկիզբ այս մարզում: Մենք շատ ենք կարեւորում մարզային համայնքներում ընկերության ներկայությունը ոչ միայն ենթակառուցվածքների ստեղծման եւ համայնքի զարգացման առումով, այլ նաեւ սոցիալական ծրագրերի իրականացման նպատակներով»,- ասել է «Յուքոմ» ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկի կապակցությամբ «Յուքոմ»-ը նաեւ անհրաժեշտ գրենական պիտույքներով համալրված փաթեթներ է նվիրել Կապանի 480 առաջին դասարանցիներին: Առաջինն իրենց նվերները ստացել են Կապանի թիվ 3 հատուկ կրթահամալիրի սաները:

14:55 | 11.09.15 | Новости | 10562
«Уверен, что открытие этого офиса – первый шаг к новому  и стабильному сотрудничеству в этом марзе. Мы очень высоко ценим присутствие компании в общинах, не только с точки зрения инфраструктуры и развития общины, но и с точки зрения осуществления социальных программ», - сказал директор компании «Юком» Айк Есаян.
В связи с началом нового учебного года «Юком» подарил 480 первоклассникам Капана пакеты с необходимыми канцтоварами. Первыми свои подарки получили ученики Специального образовательного комплекса Капана номер 3.