18:07 | 18.05.15 | Նորություններ | 6498
Այսուհետ, My Orange բջջային հավելվածի բոլոր օգտատերերը ոչ միայն կարող են ստուգել իրենց հաշվեկշիռը, այլեւ անմիջապես հավելվածի միջոցով, իրենց բանկային հաշվներից կամ լիցքավորման քարտով, կատարել վճարումներ եւ լիցքավորել Orange-ի ձայնային ու շարժական ինտերնետ ծառայությունների հաշիվներ:
Բացի այդ, My Orange բջջային հավելվածի նոր տարբերակն Orange-ի բաժանորդներին հնարավորություն է տալիս հեշտությամբ օգտվել նախընտրած ծառայություններից, այդ թվում՝ Orange Կինո ծառայությունից. Orange Կինո ծառայության էջի միջոցով պատվիրել Orange Կինո ծառայության կոդ, ինչպես նաեւ ծանոթանալ ընթացիկ ֆիլմերի բովանդակությանը, տեղեկանալ, թե որ կինոթատրոններում են դրանք ցուցադրվում եւ այլն:
«My Orange բջջային հավելվածն արդեն օգնում է Orange-ի ավելի քան 22 000 բաժանորդների՝ մատի ընդամենը մեկ հպումով կառավարել իրենց հաշիվները, տեղեկացված լինել նոր ծառայություններից եւ ապրանքներից, հասանելիություն ունենալ ժամանացային բովանդակությանը: Այսօր ուրախ ենք մեր բաժանորդներին ներկայացնել այս հավելվածի նոր տարբերակը, որը թույլ է տալիս հեշտությամբ վճարել Orange-ի ծառայությունների համար, ինչպես նաեւ առավել հարմարավետորեն օգտվել դրանցից, այդ թվում՝ մեր հայտնի Orange Կինո ծառայությունից: Սա My Orange բջջային հավելվածի չորրորդ թարմացված տարբերակն է, եւ մենք շարունակելու ենք աշխատել այն առավել օգտակար եւ հետաքրքիր հնարավորություններով համալրելու ուղղությամբ»,- ասել է «Օրանժ Արմենիա»-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
My Orange-ը անվճար է եւ թույլ է տալիս Orange-ի բաժանորդներին ստուգել իրենց հաշվեկշիռը, վերալիցքավորել հաշիվը, ստուգել կուտակած Orange Merci միավորները եւ փոխարինել դրանք րոպեների, SMS-ների կամ մեգաբայթերի փաթեթներով, գնել միջազգային րոպեների փաթեթներ, ակտիվացնել կամ ապաակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունը եւ այլն :

18:07 | 18.05.15 | Новости | 6486
Отныне все пользователи мобильного приложения My Orange могут не только проверять свой баланс, но и пополнять его через приложение со своих банковских карт или посредством карт оплаты.
Кроме того, новая версия приложения My Orange дает возможность абонентам Orange с легкостью использовать другие услуги, в том числе, услугу Orange «Кино». На странице услуги можно заказать код фильма, а также ознакомиться с содержанием текущих фильмов, узнать, в каких кинотеатрах они идут и т.д.
«Мобильное приложение My Orange уже помогает более чем 22 тысячам абонентов Orange одним прикосновением управлять своими счетами, получать сведения о новых услугах и товарах, получать доступ к развлекательному контенту. Мы рады сегодня представить нашим абонентам новую версию приложения, которое позволяет с легкостью оплачивать и пользоваться услугами Orange, в том числе и услугой Orange «Кино». Эта четвертая обновленная версия приложения My Orange, и мы продолжим дополнять его более интересными и полезными функциями», - сказал гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер.
My Orange можно установить бесплатно. Приложение позволяет абонентам проверять баланс, пополнять счет, проверять количество очков Orange Merci и обменивать их на пакеты минут, SMS-сообщений или интернет-трафик, покупать пакеты для международных разговоров, подключать или отключать услугу роуминга и так далее.