16:56 | 12.03.15 | Նորություններ | 5366
«Ռոստելեկոմ»-ի ծառայություններին Երեւանում եւ մարզերում այսուհետ հնարավոր կլինի բաժանորդագրվել տանը՝ լրացնելով առցանց հայտ նախընտրելի ծառայություններով ու սակագնային փաթեթով:
Առցանց բաժանորդագրության դեպքում (ինչպես նաեւ բաժանորդագրության այլ տարբերակներում) հայտը լրացնելուց հետո զանգի միջոցով ստուգվում են տվյալներն ու տասնօրյա ժամկետում բաժանորդին այցելում են մասնագետները,  կատարում միացումներ:
«Վաճառքի առցանց տարբերակն ընկերությունը մշակեց՝ ելնելով պաշտոնական կայքի ակտիվ այցելությունների թվից, որն օրական հասնում է 6000-7000 այցելուի: Մեր կայքը գրավում է իր պարզությամբ ու հագեցվածությամբ. բաժանորդներն ու բաժանորդագրվել ցանկացողները հեշտությամբ գտնում են իրենց հետաքրքրող տեղեկատվությունը: Առցանց բաժանորդագրության շնորհիվ հնարավոր է դառնում ստուգել «Ռոստելեկոմ»-ի ծառայությունների հասանելիությունը ձեր իսկ հասցեում եւ տեղում լրացնել հայտն ու առավելագույնը տասնօրյա ժամկետում դառնալ բաժանորդ: Կարծում եմ շատերի համար՝ հատկապես աշխատող քաղաքացիներին, ծառայություններին բաժանորդագրության այս տարբերակն ավելի հարմար կլինի»,- ասել է «Ռոստելեկոմ» խմբի անդամ ՋԻԷՆՍԻ-ԱԼՖԱ ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը:
Բաժանորդագրության այս տարբերակը թույլ է տալիս խնայել ժամանակն ու միջոցները եւ հայտը լրացնել տանը՝ սեփական համակարգչով՝ բաժանորդագրվելով ընկերության ցանկացած ծառայությանն ու սակագնայն փաթեթին:

16:56 | 12.03.15 | Новости | 5375
Подключиться к услугам «Ростелеком» отныне можно из дома, заполнив в режиме онлайн заявку с указанием предпочитаемых услуг и тарифного плана.
При онлайн-регистрации (как и в других случаях) после заполнения заявки посредством телефонного звонка проверяются все данные, и в десятидневный период специалисты посещают абонента и осуществляют подключение.
«Онлайн-вариант подключения компания ввела исходя из высокой посещаемости официального сайта, на который ежедневно заходят 6000-7000 пользователей. Наш сайт привлекает своей простотой и насыщенностью: абоненты и желающие подключиться к нам с легкостью находят нужную им информацию. Благодаря онлайн-подключению можно проверить доступность услуг «Ростелекома» по вашему адресу, на месте заполнить заявку и максимум за 10 дней стать нашим абонентом. Думаю, для многих, особенно для работающих граждан, такой вариант подключения может быть более удобным», - генеральный директор дочерней компании «Ростелекома» в Армении ЗАО GNC Alfa Айк Фарамазян.
Такой вариант подключения позволяет экономить время и средства, и дома через собственный компьютер подключиться к любой услуге и тарифному плану.