2014թ. դեկտեմբերի 31-ին եւ 2015թ. հունվարի 1-ին Beeline բջջային եւ ֆիքսված ցանցերը սպասարկել են ավելի քան 12 մլն մուտքային եւ ելքային զանգ:
Միեւնույն ժամանակահատվածում Beeline բջջային ցանցից ուղարկվել է մոտ 500 հազ. SMS հաղորդագրություն:
Ընկերության տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ Ամանորի գիշերը եւ հաջորդող արձակուրդային օրերի ընթացքում Beeline-ի տեխնիկական բոլոր համակարգերն աշխատել են անխափան:
«Beeline-ը կատարեց խոստումը. Ամանորին մեր բաժանորդները կարողացան օգտվել անխափան ու որակյալ կապից եւ շնորհավորել իրենց հարազատներին, բարեկամներին ու ընկերներին տոների կապակցությամբ: Նոր` 2015 թվականին, մենք կշարունակենք աշխատել այնպես, որ մեր ծառայութունները լինեն ամենաորակյալը, պարզն ու հարմարը մեր բոլոր հաճախորդների համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Դեկտեմբերի 31-ից մինչեւ հունվարի 1-ը Beeline-ի բջջային կապի բաժանորդներն օգտագործել են ավելի քան 25 տերաբայթ ծավալով ինտերնետ, իսկ ամանորյա տոների ընթացքում` դեկտեմբերի 31-ից մինչեւ հունվարի 11-ը ներառյալ, Beeline շարժական ինտերնետի բաժանորդներն օգտագործել են 166 տերաբայթ ծավալով ինտերնետ։

15:22 | 19.01.15 | Новости | 4847
В течение 31 декабря 2014 года и 1 января 2015 года мобильная и фиксированная сети Beeline обслужили более 12 млн. входящих и исходящих звонков.
За этот же период времени из мобильной сети Beeline было отправлено около 500 000 SMS-сообщений.
Beeline сообщает, что все технические системы компании на всей территории Армении работали стабильно как в новогоднюю ночь, так и во время последующих каникул.
«Beeline сдержал обещания, и в Новый год все наши абоненты смогли насладиться нашей бесперебойной качественной связью и поздравить своих родных, друзей и близких с праздниками. В новом 2015 году мы продолжим работать над тем, чтобы наши услуги были самыми качественными простыми и удобными для всех наших клиентов»,- отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
За 31 декабря и 1 января абонентами мобильной связи Beeline было использовано более 25 терабайт интернет трафика, а всего, во время новогодних и рождественских каникул, с 31 декабря по 11 января включительно, абоненты мобильного интернета Beeline использовали 166 терабайт интернет трафика.