2014թ. դեկտեմբերի 31-ին եւ 2015թ. հունվարի 1-ին Beeline բջջային եւ ֆիքսված ցանցերը սպասարկել են ավելի քան 12 մլն մուտքային եւ ելքային զանգ:
Միեւնույն ժամանակահատվածում Beeline բջջային ցանցից ուղարկվել է մոտ 500 հազ. SMS հաղորդագրություն:
Ընկերության տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ Ամանորի գիշերը եւ հաջորդող արձակուրդային օրերի ընթացքում Beeline-ի տեխնիկական բոլոր համակարգերն աշխատել են անխափան:
«Beeline-ը կատարեց խոստումը. Ամանորին մեր բաժանորդները կարողացան օգտվել անխափան ու որակյալ կապից եւ շնորհավորել իրենց հարազատներին, բարեկամներին ու ընկերներին տոների կապակցությամբ: Նոր` 2015 թվականին, մենք կշարունակենք աշխատել այնպես, որ մեր ծառայութունները լինեն ամենաորակյալը, պարզն ու հարմարը մեր բոլոր հաճախորդների համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Դեկտեմբերի 31-ից մինչեւ հունվարի 1-ը Beeline-ի բջջային կապի բաժանորդներն օգտագործել են ավելի քան 25 տերաբայթ ծավալով ինտերնետ, իսկ ամանորյա տոների ընթացքում` դեկտեմբերի 31-ից մինչեւ հունվարի 11-ը ներառյալ, Beeline շարժական ինտերնետի բաժանորդներն օգտագործել են 166 տերաբայթ ծավալով ինտերնետ։

Beeline landline and mobile networks served over 12 million incoming and outgoing calls on December 31, 2014 and January 1, 2015.
Around 500.000 SMS messages were sent from Beeline mobile network within the mentioned period.
According to the press release disseminated by the company, all technical systems of Beeline have worked smoothly on New Year night and the following holidays.
“Beeline kept its promise – on New Year subscribers enjoyed smooth and quality network and congratulated their close ones, relatives and friends. This year we will continue to do our best for our services to be of highest quality, simplest and most convenient for our subscribers”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Within December 31 and January 1 Beeline mobile subscribers have used over 25TB Internet, while on New Year holidays – from December 31 to January 11 (including) – Beeline mobile Internet subscribers have used 166TB Internet.